Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.07.2018

oblačno
Ponoči se bo dogajanje umirilo. Zjutraj pa se bo na zahodu ponovno zmerno pooblačilo, možna je kakšna ploha ali nevihta. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
19°C | 29°C
nedelja, 22.07.2018
18°C | 30°C
ponedeljek, 23.07.2018
18°C | 32°C
torek, 24.07.2018
16°C | 32°C
sreda, 25.07.2018
17°C | 31°C
Opozorila
Petek, 20.7.2018 ob 18h
Zvečer bodo v notranjosti še nastajale nevihte, možna so krajevna neurja.
19°C
29°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Študijski obisk v okviru projekta Cyclewalk


EVROPSKI PROJEKTI

| |
29.03.2018      10:38
A A

Študijski obisk v okviru projekta CyclewalkDeli:

V petek, 23. marca 2018, je župan Občine Šempeter-Vrtojba Milan Turk na sedežu občine sprejel udeležence študijskega obiska Cyclewalk, projekta, ki spodbuja promocijo sprehajanja in kolesarjenja. Petletni projekt Cyclewalk, katerega partner je tudi ETZS GO, se financira v okviru programa Interreg Europe 2014-2020. Projekt vključuje izobraževanja, strokovna srečanja z deležniki in študijske obiske v partnerskih državah za izmenjavo najboljših praks na področju izgradnje kolesarskih in sprehajalnih poti v urbanih središčih ter vpeljevanja teh ukrepov v zadevne programske politike.

30 udeležencev iz petih evropskih držav (Litva, Romunija, Avstrija, Nizozemska in Italija) je sprva prejelo prisrčno dobrodošlico župana, nato pa so v občinskih prostorih imeli delovno sejo, kjer so prišli do zanimivih in pomembnih zamisli o čezmejnem območju. Posebej so zbrali tudi predloge za izboljšanje turizma in izboljšavo zveze med reko Sočo, Novo Gorico, Gorico ter Občino Šempeter-Vrtojba. Dopoldne so zaključili s kolesarjenjem po kolesarski stezi, ki povezuje center Šempetra pri Gorici s centrom Nove Gorice.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.