Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
4°C
-4°C
JUTRI
6°C
-6°C
650

Dan upora proti okupatorju

Z uvedbo preventivnih ukrepov za preprečevanje širjenja koronavirusa (SARS-CoV-2) je naš KO ZB za vrednote NOB Andraž okrnjen za proslave, tovariška srečanja in druge dejavnosti. 

 

Zaradi ukrepa »ostani doma« smo naš praznik, dan upora proti okupatorju, ki smo ga praznovali v ponedeljek, 27. aprila 2020, simbolično počastili z izobešenimi državnimi zastavami in položitvijo cvetličnega aranžmaja iz rdečih nageljnov z napisom na traku »27. april, dan upora proti okupatorju« na osrednjem spominskem obeležju v Andražu.

 

V času čistilne akcije smo obiskali vsa spominska obeležja, za katera skrbimo, počistili smo njihovo okolico, pobirali odpadke na poteh od enega do drugega in pregledali, kaj moramo storiti v prihodnje za ohranitev in izboljšanje videza.

 

Simon Ograjenšek

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi