Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 22.11.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, zlasti ponekod na severu bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, na Primorskem do 9 °C.
4°C | 7°C
petek, 23.11.2018
4°C | 9°C
sobota, 24.11.2018
4°C | 11°C
nedelja, 25.11.2018
5°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 21.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
7°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

17. junija se zopet obeta Studeniški poletni ......


KULTURA, DOGODKI

| |
05.06.2017      10:24
A A

17. junija se zopet obeta Studeniški poletni večerDeli:

Studeniški poletni večer je tradicionalna prireditev, ki jo pripravlja turistično društvo Samostan Studenice. Prihodnjo soboto, 17. junija zvečer, se bo samostan zopet prelevil v prizorišče pestrega družabnega in kulturnega dogajanja. S pričetkom ob 18. uri se boste obiskovalci lahko udeležili kmečke domače tržnice, razstave malih pasemskih živali ter zabavnih iger, kjer bo posebna pozornost namenjena najmlajšim. Ti bodo lahko sodelovali v ustvarjalnih delavnicah. Malo starejši se bodo lahko spustili v samostansko klet na degustacijo odličnih vin, potem pa se boste oboji lahko podali na voden ogled po samostanski učni poti.

Poznejše večerne ure bo napolnila osrednja prireditev, na kateri si bo letos moč ogledati klapo Bonaca, Oktet Planika, Tamburaški orkester Majšperk ter Folklorno društvo Košuta Poljčane. Prireditev bo v soboto ob 24:00 sklenil velik ognjemet, za tiste, ki vam sobotni program ne bo dovolj, pa bo poskrbljeno tudi še v nedeljo. Takrat se bo še nadaljevala razstava malih pasemskih živali, v okviru programa pa je predvidena tudi sv. maša v samostanski cerkvi.

Program vsekakor obljublja obilo zabave in nepozabnega dogajanja v prelepi okolici. Več o prireditvi si lahko preberete tukaj.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Poljčane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!