Logo MojaObčina.si

Poljčane

DANES
0°C
-4°C
JUTRI
2°C
-2°C
2057

60 let ZŠAM Poljčane

Zveza ZŠAM Slovenije je tradicionalna stanovska organizacija voznikov, avtomehanikov, prevoznikov in simpatizerjev. Ustanovljena je bila že leta 1922, in bo tako kmalu dopolnila že 100 let, danes pa združuje 51 združenj po vsej Sloveniji. Eno od njih je tudi Združenje šoferjev in avtomehanikov (ZŠAM) Poljčane, ki letos praznuje šestdesetletnico. Prihajajočo soboto, 15. julija, bodo v prostorih ZŠAM Poljčane na Dravinjski 4 obeležili častitljivo starost svojega združenja. Proslavi voznikov in avtomehanikov se lahko pridoružite ob 15. uri.
Vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Rudolf Jurgec 14. 07. 2017

Spoštovani bil sem dolga leta član ZŠAM Poljčane že leta 1957 od ustanovitve kot ustanovitelji go. SAVSKI , in drugi do nedavnega ko sem izstopil. Rudolf JURGEC.

Digitalni marketing v Slovenij