Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.04.2018

delno oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Še bodo nastale plohe in posamezne nevihte, ki bodo do noči ponehale. Prehodno bo pihal severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 °C.
12°C | 24°C
sreda, 25.04.2018
10°C | 27°C
četrtek, 26.04.2018
12°C | 22°C
petek, 27.04.2018
10°C | 22°C
sobota, 28.04.2018
10°C | 26°C
Opozorila
Torek, 24.4.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
24°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občina Poljčane spodbuja malo gospodarstvo


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
22.08.2017      21:47
A A

Občina Poljčane spodbuja malo gospodarstvoDeli:
Pred časom so na spletni strani Občine Poljčane objavili Javni razpis za dodeljevanje finančnih sredstev za pospeševanje razvoja malega gospodarstva v Občini Poljčane za leto 2017. Namen razpisa je pospeševanje nastajanja podjetij in zagotavljanja pogojev za njihovo hitrejšo rast s sofinanciranjem materialnih in nematerialnih investicij. Skupna višina sredstev, ki so namenjena za izvedbo javnega razpisa, je 25.000,00€, na razpis pa se lahko prijavijo samostojni podjetniki ter mikro in majhna podjetja, ki imajo sedež v Občini Poljčane, imajo poslovno enoto v Občini Poljčane ali pa želijo investirati na območju Občine Poljčane. 
Vloge za kandidaturo na razpisu lahko oddate do vključno 14. septembra letos do 12. ure, oddane pa morajo biti v zaprti kuverti v sprejemni pisarni Občine Poljčane ali pa po pošti na naslov Občine. V roku 30 dni od roka za oddajo bo Komisija za gospodarstvo direktorju občinske uprave posredovala predlog za razdelitev namenskih sredstev, ta pa bo v nadaljnih 8 dneh izdal odločbo o odobrenih sredstvih.

Več o razpisu in razpisno dokumentacijo najdete tukaj.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Poljčane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.