Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 14.08.2018

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami, deloma nevihtami. Možni bodo krajevno močnejši nalivi. Ponekod bo zapihal severovzhodni veter, proti večeru na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 °C.
18°C | 24°C
sreda, 15.08.2018
17°C | 27°C
četrtek, 16.08.2018
15°C | 28°C
petek, 17.08.2018
15°C | 30°C
sobota, 18.08.2018
14°C | 31°C
Opozorila
Torek, 14.8.2018 ob 9h
V osrednji in vzhodni Sloveniji so danes še možni krajevno močnejši nalivi. Ob tem lahko narastejo hudourniški vodotoki.
18°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občina Poljčane spodbuja malo gospodarstvo


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
22.08.2017      21:47
A A

Občina Poljčane spodbuja malo gospodarstvoDeli:
Pred časom so na spletni strani Občine Poljčane objavili Javni razpis za dodeljevanje finančnih sredstev za pospeševanje razvoja malega gospodarstva v Občini Poljčane za leto 2017. Namen razpisa je pospeševanje nastajanja podjetij in zagotavljanja pogojev za njihovo hitrejšo rast s sofinanciranjem materialnih in nematerialnih investicij. Skupna višina sredstev, ki so namenjena za izvedbo javnega razpisa, je 25.000,00€, na razpis pa se lahko prijavijo samostojni podjetniki ter mikro in majhna podjetja, ki imajo sedež v Občini Poljčane, imajo poslovno enoto v Občini Poljčane ali pa želijo investirati na območju Občine Poljčane. 
Vloge za kandidaturo na razpisu lahko oddate do vključno 14. septembra letos do 12. ure, oddane pa morajo biti v zaprti kuverti v sprejemni pisarni Občine Poljčane ali pa po pošti na naslov Občine. V roku 30 dni od roka za oddajo bo Komisija za gospodarstvo direktorju občinske uprave posredovala predlog za razdelitev namenskih sredstev, ta pa bo v nadaljnih 8 dneh izdal odločbo o odobrenih sredstvih.

Več o razpisu in razpisno dokumentacijo najdete tukaj.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Poljčane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!