Logo MojaObčina.si

Poljčane

DANES
12°C
-1°C
JUTRI
15°C
3°C
4554

Občina Poljčane spodbuja malo gospodarstvo

Pred časom so na spletni strani Občine Poljčane objavili Javni razpis za dodeljevanje finančnih sredstev za pospeševanje razvoja malega gospodarstva v Občini Poljčane za leto 2017. Namen razpisa je pospeševanje nastajanja podjetij in zagotavljanja pogojev za njihovo hitrejšo rast s sofinanciranjem materialnih in nematerialnih investicij. Skupna višina sredstev, ki so namenjena za izvedbo javnega razpisa, je 25.000,00€, na razpis pa se lahko prijavijo samostojni podjetniki ter mikro in majhna podjetja, ki imajo sedež v Občini Poljčane, imajo poslovno enoto v Občini Poljčane ali pa želijo investirati na območju Občine Poljčane. 
Vloge za kandidaturo na razpisu lahko oddate do vključno 14. septembra letos do 12. ure, oddane pa morajo biti v zaprti kuverti v sprejemni pisarni Občine Poljčane ali pa po pošti na naslov Občine. V roku 30 dni od roka za oddajo bo Komisija za gospodarstvo direktorju občinske uprave posredovala predlog za razdelitev namenskih sredstev, ta pa bo v nadaljnih 8 dneh izdal odločbo o odobrenih sredstvih.

Več o razpisu in razpisno dokumentacijo najdete tukaj.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi