DANES
14°C
4°C
JUTRI
14°C
3°C

zaposlitev

Podravska regija
Ponedeljek, 11. Marec. 2024

Kontrolor kakovosti (m/ž)

Od vas pričakujemo: V. stopnjo izobrazbe (zaželeno tehnične smeri)...
Petek, 08. Marec. 2024

Samostojni prodajalec (m/ž) v Centru tehnike in gradnje Slovenska Bistrica

K prijavi vabimo kandidate, ki imajo dokončano IV. stopnjo izobrazbe, zaželeno je, da vas raznoliko delo v trgovini veseli, iščemo osebe, ki bodo svetovale kupcem pri izbiri najboljših izdelkov ter ustvarjale prijazno in strokovno storitev, da si jo bodo kupci vtisnili v spomin,...
Sreda, 20. Marec. 2024

Agent v službi za pomoč strankam

Kot agent v službi za pomoč strankam boste pri nas prevzeli odgovornost za: skrb za stranke na vseh komunikacijskih kanalih ter proaktivno kontaktiranje strank po potrebi, podajanje informacij o storitvah in cenah ter osnovnih informacij o podjetju potencialnim strankam..
Sobota, 23. Marec. 2024

Vodja nabave (m/ž)

Za našega naročnika, priznano družinsko podjetje Puklavec Family Wines, iščemo ciljno-naravnano osebo, ki bo sprejela izziv in zapolnila delovno mesto: Vodja nabave (m/ž).
Nedelja, 31. Marec. 2024

Komercialni referent m/ž

Zaradi stalne rasti, novih projektov, ugodnega poslovanja, iščemo novega sodelavca/ko. Pričakujemo srednješolsko ekonomsko izobrazbo ali ekonomsko izobrazbo VI./2. stopnje. Nudimo zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Kuhar, m/ž, Maribor

Delovne naloge: Samostojno kuhanje, vodenje in poznavanje dokumentacije HACCP,....