Logo MojaObčina.si

Poljčane

DANES
27°C
12°C
JUTRI
31°C
14°C

zaposlitev

Podravska regija
Ponedeljek, 02. September. 2019

Komercialist m/ž

  • Dinamično delo v sodobnem in perspektivnem delovnem okolju
  • Možnost osebnega in strokovnega razvoja
  • Stimulativno nagrajevanje, vezano na dosežene rezultate
Četrtek, 05. September. 2019

Prodajnik m/ž

  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • stimulativno delovno okolje,
  • mlad tim, željan novega znanja in proaktivnega delovanja,
  • dinamično in ustvarjalno delo,
  • organizirano uvajanje na delovnem mestu,
  • delo v okolju z odličnimi priložnostmi za profesionalni razvoj,
  • stimulativno plačilo,
  • redno zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev,
  • možnost dodatnega izobraževanja,
  • parkirno mesto za zaposlene.
Torek, 27. Avgust. 2019

Prodajalec - Maribor z okolico

Vaše naloge: omogočanje prijetnih in enostavnih nakupov kupcem, dosledno opravljanje dela v skladu s prodajnimi načeli...

Vodja ključnih kupcev

Za inovativno prevajalsko platformo TAIA iščemo novega člana, ki bo s svojimi odličnimi prodajnimi spodobnostmi dopolnil mlado in uspešno ekipo.
Nedelja, 08. September. 2019

Komercialist za delo na področju Avstrije

Pričakujemo: zaključena VI. ali VII. stopnja izobrazbe, interes za delo v prodaji in izkušnje, sposobnost komunikacije in pogajanj...
Sreda, 11. September. 2019

Prodajalec m/ž

Zaposlitev TAKOJ!!!! Za našega naročnika, uspešno slovensko podjetje, iščemo prodajalca za delo v Mariboru, Kamniku, Ljubljani in Celju. Pohitite s prijavo!!!
Petek, 13. September. 2019

Prodajalec- polovični del. čas

Opis vašega dela: svetovanje strankam in prodaja tekstilnih izdelkov, delo na blagajni, reševanje reklamacij, skrb za urejenost delovnega prostora.

Prodajalec

Sobota, 14. September. 2019

Kontroling v prodaji (m/ž)

Srednje veliko, tehnološko napredno proizvodno podjetje išče kreativnega in analitično usmerjenega kandidata za delovno mesto