Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
5°C
3°C
JUTRI
10°C
3°C

21. rojstni dan občine

Minuli konec tedna je bilo slovesno v Oplotnici, saj je občina praznovala svoj enaindvajseti rojstni dan. Slovesnosti so že tradicionalno začeli s svečano akademijo. Letošnja je bila razpeta med mladostjo in odraslostjo. Poleg domačega kulturnega društva so na njej sodelovali še učenci Glasbene šole Slovenska Bistrica dislociranega oddelka Oplotnica in Orffov orkester Orffolini.

Podelili so tudi tri spominske plakete z grbom občine. Prejemniki so: Glasbena šola Slovenska Bistrica za 70 let, Ženski pevski zbor KUD Oplotnica za 30 let in Govedorejsko društvo Oplotnica za 20 let delovanja.

Krajši zapis o prireditvi in fotografije najdete tudi na naslednji povezavi:

https://novice.si/page/v-oplotnici-ob-obcinskem-prazniku-slavnostna-akademija/

Vir fotografij: www.novice.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi