Logo MojaObčina.si
DANES
9°C
4°C
JUTRI
15°C
0°C

zaposlitev

Podravska regija
Sreda, 20. Marec. 2024

Komercialist (m/ž) v Centru tehnike in gradnje Ptuj

Naše delo je včasih zahtevno, nepredvidljivo, dinamično, iznajdljivo in srčno. Ni zgolj opravilo, temveč prava pustolovščina odkrivanja in raziskovanja lastnih potencialov. In ko te ljudje vzamemo za svojega, lahko skupaj ponosno premagujemo vse izzive in rastemo. Nekaj povsem vsakdanjega v službi naše soseske.

Agent v službi za pomoč strankam

Kot agent v službi za pomoč strankam boste pri nas prevzeli odgovornost za: skrb za stranke na vseh komunikacijskih kanalih ter proaktivno kontaktiranje strank po potrebi, podajanje informacij o storitvah in cenah ter osnovnih informacij o podjetju potencialnim strankam..
Sobota, 23. Marec. 2024

Vodja nabave (m/ž)

Za našega naročnika, priznano družinsko podjetje Puklavec Family Wines, iščemo ciljno-naravnano osebo, ki bo sprejela izziv in zapolnila delovno mesto: Vodja nabave (m/ž).
Ponedeljek, 25. Marec. 2024

Natakar 1 (m/ž)

Družba Sava Turizem d.d. vabi v svojo ekipo v TERME PTUJ motiviranega sodelavca za opravljanje dela na delovnem mestu NATAKAR 1 (m/ž).
Nedelja, 31. Marec. 2024

Komercialni referent m/ž

Zaradi stalne rasti, novih projektov, ugodnega poslovanja, iščemo novega sodelavca/ko. Pričakujemo srednješolsko ekonomsko izobrazbo ali ekonomsko izobrazbo VI./2. stopnje. Nudimo zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.
Petek, 05. April. 2024

Vulkanizer m/ž (delo na stroju za brizganje gume)

V podjetje vabimo nove sodelavce za delo v proizvodnji, kjer se boste srečali predvsem z naslednjimi nalogami: posluževanje strojev za brizganje gume, snemanje izdelkov iz orodja po navodilih za delo.
Torek, 19. Marec. 2024

Komisionar (m/ž) v Cash & Carry Maribor

K prijavi vabimo kandidate, ki imajo dokončano IV. stopnjo izobrazbe in opravljen vozniški izpit B kategorije, želimo si, da ste pozitivno naravnani ter odprti do novih priložnosti ter učenja v okviru delovnega mesta. Izkoristite priložnost, da boste lahko z nami razvijali svoje potenciale.

Kuhar, m/ž, Maribor

Delovne naloge: Samostojno kuhanje, vodenje in poznavanje dokumentacije HACCP,....