Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, ponekod po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18 °C.
18°C | 23°C
nedelja, 23.09.2018
18°C | 23°C
ponedeljek, 24.09.2018
11°C | 26°C
torek, 25.09.2018
14°C | 28°C
sreda, 26.09.2018
9°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
23°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

8. marec v Društvu upokojencev Miren


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
12.03.2018      10:02
A A

8. marec v Društvu upokojencev MirenDeli:
Tudi letos smo v Društvu upokojencev Miren pripravili  praznovanje Dneva žena. 8. marec je ravno sovpadel z dnem, ko imamo v društvu organiziran tedenski plesni večer, zato smo plesalkam podarili majhno darilo v obliki nageljna in mimoze. Mimoze pa smo bili deležni tudi vsi plesalci, saj se je bližal dan 40. mučencev.
Glavno praznovanje pa smo pripravili v petek, 9. marca v Gostišču Kogoj v Biljah.
Zbralo se nas je nekaj čez šestdeset članov, vsaka udeleženka pa je ob prihodu dobila vrtnico. Na začetku je predsednik društva namenil prisotnim, predvsem pa ženam kratek nagovor. Izpostavil je njihovo požrtvovalno delo za društvo in širšo skupnost, kar  je bilo odločilno, da je Društvo žena prejelo občinsko nagrado v letu 2017.  Za povrh  pa so štiri naše članice (Majda, Ida, Milena in Mira) zmagale v tekmovanju v pikadu v Vipavi, Ida pa je bila tudi absolutna zmagovalka med posameznicami. Vse so si prislužile medalje in prehodni pokal.
V veselem razpoloženju je potekala tudi tradicionalna tombola in kasneje večerja. Sledil je plesni večer, kjer smo se zavrteli v ritmih dobre glasbe. Na koncu smo bili vsi povabljeni na prvi letošnji izlet, ki bo oorganiziran v aprilu in seveda tudi na letni občni zbor, ki bo v petek, 16.3.  v prostorih občine v Mirnu.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Miren-Kostanjevica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!