Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
28°C
16°C
TOR.
29°C
14°C
4848

LANA DOLINAR IZ OREHOVELJ ŠPORTNICA LETA SLOVENSKE GIMNASTIKE 2021

Lana Dolinar iz Orehovelj, učenka OŠ Miren, je prejela naziv ŠPORTNICA LETA SLOVENSKE GIMNASTIKE ZA LETO 2021. Naziv, ki ga vsako leto podeljuje Gimnastična zveza Slovenije. 


Gimnastična zveza Slovenije je Lani podelila kar dva odmevna naslova – prvo mesto za športnico leta 2021 iz športne akrobatike v mlajši kategoriji in prvo mesto za športnico leta 2021 iz športne gimnastike v absolutni kategoriji.

Podeljeni naslov najboljše športne akrobatke v absolutni kategoriji pomeni, da je bila Lana najboljša v vseh starostnih tekmovalnih kategorijah, od najmlajših, do najstarejših tekmovalk v državi. 

Lana trenira v okviru Turističnega športnega društva Orehovlje, kjer je tudi doma, in tekmuje za koprski ŠK Flip. Njeni trenerji so Mateja Pirc, ki je tudi Lanina mama,  Boris Pregelj iz Renč in Anja Lozar iz Orehovelj. Lana ima še dva brata, Luko in Maja, oba trenirata športno gimnastiko. 


Iskrene čestitke Lani in seveda mami Mateji. Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi