Logo MojaObčina.si

Mežica

DANES
19°C
6°C
JUTRI
13°C
9°C

Preplastitev ceste Prežihova SKLOP II

V pomladnih mesecih začenjamo z  izvedbo investicije »Preplastitev ceste Prežihova - sklop II«. Gre za nadaljevanje že v lanskem letu začete obnove lokalne ceste od novega mostu čez Šumc pri objektu Društva upokojencev. V letošnjem letu nadaljujemo z ureditvijo ceste v dolžini 200 metrov od odcepa na Leški cesti (stanovanjska hiša Prežihova ulica 2) do odcepa k Zdravstvenem domu (stanovanjski blok Prežihova ulica 9). Obstoječo dotrajano cesto bomo v celoti obnovili in dogradili s pločnikom za pešce, razsvetlili z javno razsvetljavo ter umestili parkirna mesta (ob večstanovanjskih objektih Prežihova ulica 9, 7 in 5 ter ob lokalni cesti). Vrednost gradbenih del je ocenjena na 215.000 eur. Projekt bo sofinanciran s sredstvi Ministrstva za okolje in prostor iz naslova sanacije Zgornje Mežiške doline.


Dokumenti, priloge:


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi