Logo MojaObčina.si

Mežica

JUTRI
28°C
10°C
ČE.
29°C
13°C
3000

STRATEGIJA RAZVOJA TURIZMA V OBČINI MEŽICA - javna obravnava

Spoštovani,
kot veste, je Občina Mežica pristopila k izdelavi strategije, ki bi predstavljala konkretno podlago za razvoj turizma pri nas. Dokument je za občino izdelovalo podjetje LANARA Consulting d.o.o. in je plod skupnih naporov številnih deležnikov; preko ankete, ki je bila ena od podlag za nadaljnje delo, pa ste svoja videnja lahko podali tudi občani in občanke, za kar se vam zahvaljujemo. 
Delovna verzija je tako ugledala luč sveta in ker menimo, da je lahko dokument, ki riše pot razvoja na področju turizma v naši občini, samo rezultat širšega konsenza, objavljamo delovno verzijo STRATEGIJE RAZVOJA TURIZMA V OBČINI MEŽICA.
Tudi v tej fazi bi si želeli vaših pripomb, mnenj, komentarjev, idej -  pričakujemo jih do četrtka, 27. maja 2021, pisno na e-naslov:  jana.horvat.tomaz@mezica.si
Dokument je v celoti na vpogled v priponki spodaj.


Občina Mežica


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi