Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo od severovzhoda pooblačilo, zjutraj bo ponekod v vzhodni Sloveniji že rahlo deževalo. Na Primorskem bo spet zapihala burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 9, ob morju in v Vipavski dolini okoli 11 °C.
10°C | 13°C
torek, 22.10.2018
5°C | 14°C
sreda, 23.10.2018
4°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
7°C | 20°C
petek, 25.10.2018
4°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 20.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Praznični vikend tekačev


ŠPORT

| |
24.09.2018      10:57
A A

Praznični vikend tekačevDeli:

Tekači ŠD Tek je lek smo v petek sodelovali v akciji Občine Logatec ob Dnevu brez avtomobila. Na Cankarjevi cesti smo imeli svojo stojnico, kjer smo predstavljali našo dejavnost in skrb za več gibanja in zdravja vseh.

V Celju je potekalo Balkansko prvenstvo veteranov v atletiki, kjer je uspešno nastopilo tudi nekaj naših članov. Mojca Habič je bila posebno uspešna z zlato in srebrno medaljo v tekih na 800m in 1500m. Pa še nekaj drugih medalj smo dobili.

Manca Žibert je bila v Cerknem spet prva v krosu za primorske pokalne teke in je tako tudi skupna zmagovalka sezone.

Naporen vikend smo zaključili v nedeljo s tekaškim dnevom, ki smo ga pripravili v sklopu dobrodelnega maratona v Grajskem parku, kar je bilo tudi v sklopu prireditev ob prazniku Občine Logatec. V ne preveč prijaznih pogojih smo spremljali maratonca Bogomirja Dolenca tako, da smo izmenično tekli z njim. Bilo je dosti naših tekačev in tudi skupina naših mladih nadebudnežev je naredila kar nekaj krogov, potem pa so fantje morali še malo mučiti žogo. Škoda le, da je bilo hladno in deževno tako, da so bile spremljajoče dejavnosti slabo obiskane. Tekači smo pa opravili dober trening in to je bil še zadnji zares dolg tek pred Ljubljanskim maratonom. Po teku smo se kar kmalu porazgubili, saj je bilo hladno, bili smo utrujeni in mokri, pa  še čas kosila je bil. Vseeno pa smo opravili dobro delo in dobrodelnemu tekaču malo pomagali v boju s kilometri.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO TEK JE LEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ŠPORTNO DRUŠTVO TEK JE LEK
ŠPORTNO DRUŠTVO TEK JE LEK
STARA CESTA 42
Tel:041419569

Bodite prvi pri oddaji mnenja.