Logo MojaObčina.si

Logatec

JUTRI
21°C
8°C
PON.
24°C
10°C
Deli
4097

Tekaški izlet na Krk

Ta vikend je večja skupina tekačic in tekačev ŠD Tek je lek tekla trail na otoku Krk. Bilo je čudovito vreme tako, da so se nekateri tudi kopali, vsi so pa uživali v skoraj poletnih temperaturah in ravno pravem številu turistov. Trail tekma pa tudi taka, kot običajno traili. Malo manj nervoze na začetku, potem pobijanje po ostrih kamnih, ki jih ni hotelo zmanjkati, in na koncu vsi zadovoljni, da so uspešno pritekli in prehodili do konca. Večina je tam preživela prijetne tri dni. Končna ugotovitev je bila, da bo treba kaj podobnega kmalu ponoviti. Verjetno kar čez mesec dni v Crikvenici na Miklavževem maratonu.

V nedeljo so pa naši mladi tekači uspešno tekli v Cerknici zadnjo letošnjo tekmo za notranjski tekaški pokal. Sedaj pa sledijo zaključne priprave na Ljubljanski maraton.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi