MojaObčina.si

Lokalne novice, dogodki in zaposlitve na portalu Moja Občina.

Izberi svojo občino spodaj, če želiš biti na tekočem z lokalnim dogajanjem na portalu Moja Občina.

Občina Gorenja vas-Poljane


Sodeluj pri ustvarjanju vsebine za občino Gorenja vas-Poljane in postani del skupnosti MojaObčina.si

Osnovni podatki o občini Gorenja vas-Poljane

Občinska uprava občine Gorenja vas-Poljane
Telefon občine Gorenja vas-Poljane: 04 518 31 00
E-pošta občine Gorenja vas-Poljane: nfo@obcina-gvp.si

Župan občine Gorenja vas-Poljane: Milan Janez Čadež
E-pošta župana občine Gorenja vas-Poljane: nfo@obcina-gvp.si

Število prebivalce občine Gorenja vas-Poljane: 7.279 prebivalcev
Površina občine Gorenja vas-Poljane: 153,00 km2

Lokalni časopis občine Gorenja vas-Poljane: PODBLEGAŠKE NOVICE
Naselja občine Gorenja vas-Poljane
Bačne, Brebovnica, Bukov Vrh, Čabrače, Četena Ravan, Debeni, Delnice, Dobje, Dobravšce, Dolenčice, Dolenja Dobrava, Dolenja Ravan, Dolenja Žetina, Dolenje Brdo, Dolge Njive, Fužine, Goli Vrh, Gorenja Dobrava, Gorenja Ravan, Gorenja vas, Gorenja Žetina, Gorenje Brdo, Hlavče Njive, Hobovše pri Stari Oselici, Hotavlje, Hotovlja, Jarčje Brdo, Javorje, Javorjev Dol, Jazbine, Jelovica, Kladje, Kopačnica, Kremenik, Krivo Brdo, Krnice pri Novakih, Lajše, Laniše, Laze, Leskovica, Lom nad Volčo, Lovsko Brdo, Lučine, Malenski Vrh, Mlaka nad Lušo, Murave, Nova Oselica, Podgora, Podjelovo Brdo, Podobeno, Podvrh, Poljane nad Škofjo Loko, Predmost, Prelesje, Robidnica, Smoldno, Sovodenj, Srednja vas - Poljane, Srednje Brdo, Stara Oselica, Studor, Suša, Todraž, Trebija, Vinharje, Volaka, Volča, Zadobje, Zakobiljek, Zapreval, Žabja vas, Žirovski Vrh Sv. Antona, Žirovski Vrh Sv. Urbana

Občina Gorenja vas-Poljane je del regije Gorenjska


Občina Gorenja vas-Poljane še ni aktivna. Želiš biti del skupnosti MojaObčina.si? Želiš soustvarjati vsebine in povedati skupnosti kaj je v občini Gorenja vas-Poljane zanimivega,kaj se dogaja, kaj ni dobro,kaj bi lahko izboljšali ali pa se želiš prijaviti na prejemanje e-obvestil iz občine Gorenja vas-Poljane?

Želim se prijaviti na e-obvestila (strinjam se s splošnimi pogoji)
Želim dodati dogodek
Želim sodelovati pri pisanju novic - informacij
Želim sodelovati kot tržnik na lokalnem področju


NAZAJ NA PREJŠNJO STRAN