Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.10.2018

oblačno
Popoldne bo na vzhodu zmerno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v zahodni polovici Slovenije bodo sprva še občasne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem in v vzhodnih krajih do okoli 20 °C.
11°C | 20°C
četrtek, 18.10.2018
11°C | 21°C
petek, 19.10.2018
10°C | 20°C
sobota, 20.10.2018
8°C | 20°C
nedelja, 21.10.2018
7°C | 11°C
Opozorila
Sreda, 17.10.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
20°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Aktivnosti ŠD Tek je lek


ŠPORT

| |
10.09.2018      14:49
A A

Aktivnosti ŠD Tek je lekDel pohodnikov na Srnjak
Del pohodnikov na Srnjak
Deli:
Aktiven vikend 8.-9- september 
V soboto so naši tekači in še posebej tekačice veselo in uspešno tekli na Triglav teku na Brdu pri Kranju. Lepa skupina naših deklet se je spopadla z 10 km dolgo progo in vse so kljub vročini in težki progi uspešno pritekle do cilja. Dobro je tekla tudi Teja, ki je najmlajša med njimi. Pa tudi fantje so se trudili po svojih najboljših močeh. Za hitrejše teke bo treba pa imeti boljše pogoje. Lepa prireditev in lepo vreme je bilo dovolj, da so si naredili lep tekaški izlet na Gorenjsko, bila je pa to dobra priprava za naslednji vikend, ko gremo še bolj številčno na bovški maraton.

V nedeljo smo nadaljevali z našimi aktivnostmi. Naši mladi tekači so tekli okrog Bloškega jezera za notranjski tekaški pokal, kjer se Teja pogumno bori z dve leti starejšimi biatlonkami iz Loške doline.
V sklopu septembrskih dejavnosti ob občinskem prazniku smo šli na Srnjak, najvišji vrh Logatca. Nekaj naših tekačev je teklo, večja skupina nas je pa hodila in smo v lepem jesenskem dopoldnevu naredili nekaj koristnega za zdravje in dobro počutje. Presenetljivo je bilo med pohodniki več Logatčanov, ki še nikoli niso bili na Srnjaku.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO TEK JE LEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ŠPORTNO DRUŠTVO TEK JE LEK
ŠPORTNO DRUŠTVO TEK JE LEK
STARA CESTA 42
Tel:041419569

Bodite prvi pri oddaji mnenja.