Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
27°C
15°C
JUTRI
24°C
13°C
4586

Peti razpis za vključitev v projekt Podjetno nad izzive v Ljubljanski urbani regiji (PONI LUR)

Regionalna razvojna agencija Ljubljanske urbane regije (RRA LUR) je objavila peti razpis za vključitev v projekt Podjetno nad izzive v Ljubljanski urbani regiji (PONI LUR), ki je namenjen vsem, ki imajo inovativne in napredne ideje ter si želijo stopiti na samostojno podjetniško pot, manjka pa jim nekaterih ključnih znanj. Program je oblikovan tako, da udeleženci v štirih mesecih osvojijo znanja in veščine, ki so nujni za uspešen in učinkovit razvoj ideje ter zagon podjetja.

Razpis je objavljen na spletni strani www.rralur.si. Prijave so možne do 14. 2. 2022, udeleženci pa bodo v projekt vključeni predvidoma s 1. 4. 2022.

Povezave

www.rralur.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi