Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
8°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 13°C
torek, 24.10.2017
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
7°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Dragomerčani ponovno na Korošici


ŠPORT

| |
09.09.2015      19:10
A A

Dragomerčani ponovno na Korošici


Po lanskoletni odpovedi zaradi slabega vremena se je ekipa Dragomera letos ponovno podala v Kamniško-Savinjske Alpe.


Deli:

Udeležili smo se jubilejnega 20. turnirja v malem nogometu na planini Korišici (1808 m. n. v.). Ekipa se iz leta v leto spreminja, je pa res, da sta se Silvo Novak in avtor tega prispevka udeležila vseh osmih turnirjev, na katerih smo sodelovali doslej. Turnir je potekal hitro, brez resnih zapletov in prekrškov, kar je zasluga sodnika, predvsem pa vseh igralcev in navijačev. Tudi mi smo letos imeli kar veliko podporo navijačic, najmlajša med njimi (6 let) pa je bila Eva Luna Š., ki je zelo samostojno prehodila pot na planino in v dolino. Uvrstitev naše ekipe v finale je potekala dokaj gladko, čeprav z nizkimi rezultati. Dve zmagi 1 : 0 in ena neodločena tekma so nam prinesle igro za prvo mesto. Tudi v finalu smo imeli priložnosti, toda žoga je okrogla in tik pred koncem tekme smo prejeli edini gol na turnirju, ki je odločil nasprotniku v prid. Tudi s pokalom za drugo mesto, smo bili (vsaj jaz) zelo zadovoljni. Prvo mesto pa so osvojili fantje iz Savinjske doline. Po osvežilni pijači in slovesu od organizatorjev (PD Celje Matica) ter ostalih ekip, smo se  odpravili proti kombiju v dolini, katerega najem nam je omogočil naš sokrajan Boštjan Kačič. Drugo mesto na 20. turnirju na Korošici je osvojila naslednja ekipa: Anže Rožman, Anže Valentinčič, Luka Kos, Mišel Štefanac, Nejc Kečkeš, Marjan Oreškovič, Silvo Novak in Franci Novak.

PS: strelec dveh golov za Dragomer je bil Nejc Kečkeš, član NK Dragomer, katerega igralec je tudi Anže Rožman. Podajalec pri obeh zadetkih pa je bil Mišel Štefanac.        

                                           

Lep planinsko-nogometni pozdrav!

Franc Novak
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!