Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.11.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, na vzhodu in severu bo občasno sončno vreme. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 16 °C.
7°C | 13°C
četrtek, 23.11.2017
7°C | 13°C
petek, 24.11.2017
3°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
6°C | 13°C
nedelja, 26.11.2017
6°C | 7°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Odziv na članek: Člani Štorklje ponosni na ......


SOSED SOSEDU

| |
27.05.2014      9:31
A A

Odziv na članek: Člani Štorklje ponosni na delo v OS … (NČ, št. 415)


Gornji naslov in nadaljevanje izpod peresa člana OS Branka Gorjana se lepo bere.


Deli:

Za razumevanje zgodbe je potrebnih še nekaj pojasnil. Če ste kolegi iz Štorklje ponosni na delo v občinskem svetu, bi to lahko pomenilo, da smo vsi, občinski svet, posledično tudi župan in občinska uprava, bili uspešni. Potemtakem vaše kritike v nadaljevanju izgubijo smisel. Vendar, ali so člani OS iz Štorklje lahko ponosni na dejstvo, da v osmih letih delovanja te občine niti enkrat niso glasovali za proračun občine in tudi omembe vrednih predlogov niso dajali, čeprav je župan pred pripravo proračuna vedno k sodelovanju povabil vse stranke, liste, organizacije in društva? Če bi se vsi v OS tako obnašali kot Štorklja, bi občino lahko kar odpravili.

Tudi kar zadeva evropske projekte in predvsem kanalizacijo, je župan člane OS prosil za pomoč in sodelovanje. Volje za sodelovanje ni bilo, bilo je deklarativno odklonjeno. Kljub vsemu je županu in upravi ter vsem, ki smo jim pri tem pomagali, uspelo pripraviti vse projekte, vključno z gradbenimi dovoljenji. Zaradi nujnosti gradnje – poleg kanalizacije še: vodovoda, meteorne kanalizacije, javne razsvetljave, plinifikacije in visokonapetostnega električnega omrežja – ni bilo nikakršnih možnosti vse to opraviti v perspektivi 2007 do 2013. Z velikimi težavami bo morda rešljivo v obdobju od leta 2014 do 2020.

Marko Popit, Lista za Dragomer, Log in Lukovico
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!