Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 22°C
petek, 20.10.2017
6°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Praznik bo v znamenju dobrodelnosti


NOVICE

| |
21.05.2015      10:29
A A

Praznik bo v znamenju dobrodelnosti


Občina Log – Dragomer bo občinski praznik, ki ga praznujemo 30. maja obeležila nekoliko drugače kot v preteklih letih. Tokrat bo na dan praznika v Športnem parku na Logu zadišalo po pečenem volu. Organizatorji pripravljajo pester program, na prireditvi pa bodo zbirali dobrodelna sredstva.


Deli:
Občina Log – Dragomer bo v sodelovanju z občinami Borovnica, Logatec in Vrhnika, lokalno civilno iniciativo in Humanitarnim društvom Križemrok organizirala dobrodelno prireditev ob prazniku občine Log - Dragomer, ki bo potekala v soboto, 30. maja.. Po uvodnem uradnem delu prireditve bo v Športnem parku Log sledil družabno-humanitarni del, ki bo v znamenju celodnevnega kulturnega, izobraževalnega, športnega, zabavnega in humanitarnega dogajanja.
Kot nam je zaupal župan Miran Stanovnik na prireditev, ki bo potekala v sproščenem vzdušju, vabi vse občanke in občane, prireditev pa bo, kot je povedal, odlična priložnost, da se občani med seboj bolje spoznajo. Za zabavo bodo poskrbeli glasbeni gostje ansambel Zajc, želodce pa si boste lahko napolnili s porcijami pečenega vola, ki ga bodo med udeležence razdelili brezplačno. Bodo pa organizatorji zelo veseli prostovoljnih prispevkov, ki jih bodo v celoti namenili socialno ogroženim družinam, otrokom s posebnimi potrebami in plačilu poletnega tabora v Podbeli za otroke, ki prihajajo iz občin Borovnica, Log - Dragomer, Logatec in Vrhnika. (V.L.)


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!