Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
20°C
9°C
JUTRI
18°C
10°C
Deli

Tekmovanje v igranju na diatonično harmoniko

V soboto, 28. junija, ob 17. uri bodo Babno Goro pri Polhovem Gradcu zopet preplavili prekrasni zvoki diatonične harmonike. Tokrat bomo praznovali že 21. rojstni dan. Člani TD Vetrnik se trudijo, da bo organizacija popolna, vzdušje prijetno, skratka, vse tako, kot mora biti.

Večer pod Vetrnikom je osrednji dogodek našega društva, na katerega se še posebej skrbno pripravimo, saj praktično sodeluje vsaj po en član iz vsake hiše. Nosimo veliko odgovornost do mladih in nadebudnih tekmovalcev. Prav neverjetna je kakovost igranja, ki se iz leta v leto povečuje. Nekateri so že pravi virtuozi. Glas o odličnih godcih je tako že davno presegel meje naše Slovenije. Ponosni smo na naše odlične svetovne prvake, nekateri izmed njih so igrali tudi na našem babnogorskem tekmovanju.

Razpis in pirjavnico najdete na spletni strani TD Vetrnik: http://tdveternik.com.

Se vidimo na Babni Gori!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi