Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
15°C
JUTRI
27°C
12°C
Oceni objavo

V Borštnikov hram prihaja Mestno gledališče Ptuj

Gledališki abonma Nasmejmo se! v Borštnikovem hramu se počasi preveša v drugo polovico gledališke sezone in v Cerklje prihaja Mestno gledališče Ptuj. V komediji I (love) NJOFRA! bosta blestela Gojmir Lešnjak Gojc in glavni igralec filmske različice Petelinjega zajtrka Vlado Novak.

Maribor, 80. leta prejšnjega stoletja, On, naturaliziran Mariborčan (Vlado Novak), Ona, morda Ljubljančanka z meščanskim, intelektualnim pedigrejem (Gojmir Lešnjak Gojc) in hči, ki se želi poročiti. Bo ata uspel preprečiti poroko ljube hčerkice? Ali bo mami to isto poroko uspelo rešiti? Zaprašena, staromodna in rahlo nostalgična komedija je namenjena vsem jugo nostalgikom in tistim, ki to niti slučajno ne želijo biti.

Na voljo je še nekaj vstopnic za izven. Najdete jih v spletni prodajalni in na prodajnih mestih Mojekarte.si (bencinski servisi Petrol, Logo, OMV, kioski Delo, trafike 3DVA ...).

Lepo vabljeni :)

Oglejte si tudi