Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
15°C
JUTRI
27°C
12°C
Oceni objavo

Dinamitke in Marjan Bunič v eksplozivnem koncertu s humorjem

Zavod Smejmo se, organizator gledališkega abonmaja v Kulturnem hramu Ignacija Borštnika Cerklje, bo nizu abonmajskih predstav na gregorjevo dodal še predstavo izven abonmaja. Slovenski praznik pomladi in ljubezni, ob njem pa tudi praznika žena in mater, boste tako lahko praznovali v enem samem večeru dobre glasbe, humorja, barvitih kostumov in koreografij.

 

V Cerklje prihajajo Dinamitke!

 

Preživite gregorjevo v družbi neukrotljivih Alenke Godec, Damjane Golavšek, Simone Vodopivec Franko in njihovega “krotilca” Marjana Buniča. Z iskrivim humorjem obogaten koncert je nastal po idejni zasnovi in v režiji Jaše Jamnika ter pod producentsko taktirko Jurija Franka, dvojice, ki je na slovenske odre postavila mega uspešnico Mamma Mia. Glasbeni hiti iz različnih obdobij, energične priredbe Dinamitk, velika mera humorja in barviti kostumi vam obetajo doživetje, ki vam bo še dodatno okrepilo vero v živjenjsko radost, prijateljstvo in soljudi.


Vstopnice so na voljo v spletni prodajalni in na prodajnih mestih Mojekarte.si. 

 

Več informacij: www.smejmo.se / www.nasmejmo.si / abonma@nasmejmo.se / 051 606 220

Povezave

www.smejmo.se

Oglejte si tudi