Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.08.2018

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C
15°C | 30°C
četrtek, 21.08.2018
15°C | 31°C
petek, 23.08.2018
16°C | 30°C
sobota, 24.08.2018
15°C | 31°C
nedelja, 25.08.2018
17°C | 25°C
Opozorila
Torek, 21.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Vtisi informatorjev v projektu Vprašaj me, tu ......


TURIZEM

| |
15.07.2018      1:20
A A

Vtisi informatorjev v projektu Vprašaj me, tu sem domaDeli:

S 1. julijem sta Turizem Bled in Turistično društvo Bled začela z akcijo Ask me I'm local oziroma Vprašaj me, tu sem doma. Informatorji, ki obiskovalcem in gostom Bleda nudijo različne informacije na poti od Grajskega kopališča do Grand Hotela Toplice in avtobusne postaje, se srečujejo z različnimi vprašanji. Njihova naloga je med drugim tudi opozarjanje na to, da je Bled zelena destinacija, na kateri se je treba obnašati odgovorno.

Informator Boštjan je med drugim zapisal:

»Petek, sobota. Kopljejo se vsepovsod. Nemogoče je spraviti vse kopalce iz vode. Opozoril sem najmanj 20 kopalcev in jih napotil v Grajsko kopališče. Sem pa prijetno presenečen, da so vsi mladi turisti, vključno z Angleži, po mojem prijaznem opozorilu takoj odstranili prazne pločevinke piva, polne pa odnesli s seboj. Fajn.

Včasih izdajam več opozoril (npr. kopanje, alkohol, kuža, ki lovi race, dron...) kot pa koristnih informacij obiskovalcem našega Bleda. No problem. Današnji dan je pa "superca". Nobenega opozorila ni bilo potrebnega, samo informacije sem dajal, in to gostom z Irske,  iz Kanade, s Češke, z Domžal, iz Južne Koreja, s Hrvaške, iz Škofje Loke, Filipinov….  

Kar se tiče infrastrukture oziroma komunale, samo kapo dol.  Fantje in možakarji delajo skorajda 24/7!«
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Blejske novice? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Blejske novice
Blejske novice
CESTA SVOBODE 13
Tel:(04) 575 01 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo