Logo MojaObčina.si
JUTRI
9°C
-4°C
NED.
1°C
-7°C
8141

Naše zgodbe, vaša vprašanja

 

Inštitut Zlata pentljica, otroci z rakom, v petek, 16. septembra, ob 16. uri v Festivalni dvorani Bled, pripravlja poseben dogodek. Gre za pogovor z mladimi, ki so preboleli raka ali pa se s to boleznijo in njenimi posledicami še vedno borijo.

Kar nekaj časa so zbirali pogum, vsi skupaj pa smo iskali najboljši način, kako bi dogodek pripravili, da bi se ga gostje udeležili z veseljem in radovednostjo, ne pa s strahom v srcu in kepo v grlu. Zakaj? Zato, ker se besede »rak« ustrašimo, če je zraven še beseda »otrok« pa se ustrašimo dvojno.

Otroci in mladostniki bodo predstavili svoje zgodbe, vsi skupaj pa se bodo potrudili gostom predstaviti občutke, ki jih definirajo  - pogum, moč, vztrajnost, prijateljstvo, spoštovanje, zaupanje.

»Naše zgodbe, vaša vprašanja« bo prvi javni nastop otrok z rakom v Sloveniji. Dogodek bo popestril nastop učencev in učenk Glasbenega centra DO RE MI.

Inštitut Zlata pentljica, otroci z rakom

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi