Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
16°C
10°C
JUTRI
18°C
11°C
8141

Vrača se Čarovnik iz Oza!

Po pomladanskem velikem uspehu  muzikala Čarovnik iz Oza, s katerim smo  v domači dvorani na Bohinjski Beli  izvedli  deset ponovitev,   smo zbrali pogum in  bomo  predstavo  kmalu zaigrali tudi izven domačega odra. Muzikal si bodo lahko ogledali v večjih dvoranah: na Vrhniki  13. 10., na Jesenicah  14.10., 21.10 pa prihajamo  tudi v Festivalno dvorano Bled. Predstava bo ob 18. uri.

Selektor  Gašper Jarni  je o predstavi zapisal:

»Kompleksnost muzikala terja še veliko več sodelavcev, vaj in usklajevanj kot klasična gledališka predstava in zdi se skoraj neverjetno, da ga je na oder uspelo postaviti ljubiteljskemu kulturnemu društvu. Kulturno društvo Bohinjska Bela je verjetno eno redkih ljubiteljskih kulturnih društev, ki jim kaj takega sploh lahko uspe; razlog se verjetno skriva v dejstvu, da z društvom diha praktično celotna vas s podružnično osnovno šolo vred. Članice in člani Kulturnega društva Bohinjska Bela so tako v praksi dokazali, da s sodelovanjem lahko delajo čudeže. Muzikal v produkciji ljubiteljskega društva namreč vsekakor je čudež; poleg čestitk, pohval in globokega poklona dodajam le še iskreno željo, da bi ga čim večkrat odigrali, saj uspešno nagovarja in se dotakne prav vseh generacij.«

Torej - povabilo vsem generacijam, da nas pridejo pogledat.

                                                             Maja Poklukar, za Kulturno društvo Bohinjska Bela

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi