Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
23°C
7°C
JUTRI
24°C
7°C
5479

Otvoritev poletja na Bledu

Turizem Bled pred začetkom letošnjega poletja pripravlja tridnevni dogodek. Tudi letos bo osrednje prizorišče na Jezerski promenadi na Bledu, v poletje pa bomo stopili med 17. in 19. majem. Okusi Bleda, nastop Godbe Gorje na pletnah, koncerta Anike Horvat v petek in zasedbe Orlek v soboto, v nedeljo pa nas čaka tradicionalno srečanje harmonikarjev in harmonikaric ob Blejskem jezeru. Dogajanje se bo začelo ob 10. uri z vrhuncem ob 12. uri, ko bodo zazvenele skladbe Otoček sredi jezera, Čebelar in na Golici, ob 16. uri pa bo koncert Gorenjskega kvinteta.

Prav za srečanje harmonikarjev in harmonikaric tudi letos potrebujemo prostovoljce, društva, ki jih bodo prispevala, dobijo dodatne točke na razpisih Občine Bled, prostovoljci pa majico, malico in darilce. Prijave do 5. maja na romana.purkart@visitbled.si.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi