Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Dopoldne se bo delno zjasnilo. Popoldne bo spremenljivo oblačno, pojavljale se bodo krajevne plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 28 °C.
17°C | 30°C
torek, 17.07.2018
16°C | 31°C
sreda, 18.07.2018
15°C | 33°C
četrtek, 19.07.2018
16°C | 33°C
petek, 20.07.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zimovanje medvedkov in čebelic


NOVICE

| |
05.03.2018      9:04
A A

Zimovanje medvedkov in čebelicDeli:

Letos smo se medvedki in čebelice ponovno podali na zimovanje na Kovk nad Ajdovščino. Pričeli smo ga z zabavo na snegu, grajenjem snežakov in kepanjem. Kasneje smo si z izdelavo papirnatih mask ustvarili pravo pustno vzdušje. Po okusni večerji smo večer preživeli ob igranju glasbenih stolov in drugih skupinskih iger. Naslednji dan je sledila gradnja trdnjave in napeta snežna vojna med dvema skupinama. Pred kosilom smo imeli različne poučne delavnice, kjer smo se učili koristnih taborniških veščin, kot so: prva pomoč, uporaba šotorke, uporaba noža in učenje vozlov. V popoldanskem času smo se zabavali z igro 'kmetovalca', kjer smo peli taborniške pesmi, reševali uganke ter se zabavali s skupinskimi team-building nalogami. Po zaključeni igri smo se mlajši MČ-ji podali na sprehod do Roba, starejši pa do Sinjega vrha. Po večerji je sledil MČ- sprejem, kjer so najnovejši člani prejeli svojo prvo rutko in zaprisegli zvestobo taborništvu. Naslednji dan smo se zadovoljni z izkušnjo in novimi prijateljstvi odpravili domov.
Iza Kranjc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!