Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno. Predvsem na Primorskem bodo sprva možne posamezne nevihte, tam bo začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
17°C | 23°C
nedelja, 23.09.2018
12°C | 25°C
ponedeljek, 24.09.2018
15°C | 22°C
torek, 25.09.2018
8°C | 20°C
sreda, 26.09.2018
5°C | 21°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 11h
Popoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
17°C
23°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zimovanje medvedkov in čebelic


NOVICE

| |
05.03.2018      9:04
A A

Zimovanje medvedkov in čebelicDeli:

Letos smo se medvedki in čebelice ponovno podali na zimovanje na Kovk nad Ajdovščino. Pričeli smo ga z zabavo na snegu, grajenjem snežakov in kepanjem. Kasneje smo si z izdelavo papirnatih mask ustvarili pravo pustno vzdušje. Po okusni večerji smo večer preživeli ob igranju glasbenih stolov in drugih skupinskih iger. Naslednji dan je sledila gradnja trdnjave in napeta snežna vojna med dvema skupinama. Pred kosilom smo imeli različne poučne delavnice, kjer smo se učili koristnih taborniških veščin, kot so: prva pomoč, uporaba šotorke, uporaba noža in učenje vozlov. V popoldanskem času smo se zabavali z igro 'kmetovalca', kjer smo peli taborniške pesmi, reševali uganke ter se zabavali s skupinskimi team-building nalogami. Po zaključeni igri smo se mlajši MČ-ji podali na sprehod do Roba, starejši pa do Sinjega vrha. Po večerji je sledil MČ- sprejem, kjer so najnovejši člani prejeli svojo prvo rutko in zaprisegli zvestobo taborništvu. Naslednji dan smo se zadovoljni z izkušnjo in novimi prijateljstvi odpravili domov.
Iza Kranjc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 200
Izšla: 31.08.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.