Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
10°C
-5°C
ČE.
5°C
-2°C
Deli
7403

Zimovanje medvedkov in čebelic

Letos smo se medvedki in čebelice ponovno podali na zimovanje na Kovk nad Ajdovščino. Pričeli smo ga z zabavo na snegu, grajenjem snežakov in kepanjem. Kasneje smo si z izdelavo papirnatih mask ustvarili pravo pustno vzdušje. Po okusni večerji smo večer preživeli ob igranju glasbenih stolov in drugih skupinskih iger. Naslednji dan je sledila gradnja trdnjave in napeta snežna vojna med dvema skupinama. Pred kosilom smo imeli različne poučne delavnice, kjer smo se učili koristnih taborniških veščin, kot so: prva pomoč, uporaba šotorke, uporaba noža in učenje vozlov. V popoldanskem času smo se zabavali z igro 'kmetovalca', kjer smo peli taborniške pesmi, reševali uganke ter se zabavali s skupinskimi team-building nalogami. Po zaključeni igri smo se mlajši MČ-ji podali na sprehod do Roba, starejši pa do Sinjega vrha. Po večerji je sledil MČ- sprejem, kjer so najnovejši člani prejeli svojo prvo rutko in zaprisegli zvestobo taborništvu. Naslednji dan smo se zadovoljni z izkušnjo in novimi prijateljstvi odpravili domov.
Iza Kranjc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!