Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.10.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo na vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v zahodni polovici Slovenije bodo sprva še občasne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem in v vzhodnih krajih do okoli 20 °C.
12°C | 23°C
četrtek, 18.10.2018
13°C | 25°C
petek, 19.10.2018
12°C | 24°C
sobota, 20.10.2018
8°C | 25°C
nedelja, 21.10.2018
9°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 17.10.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
23°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Športni vikend v Kamnjah


DOGODKI

| |
22.06.2018      8:56
A A

Športni vikend v KamnjahDeli:

Po uspešni lanski izvedbi športnega vikenda, smo se v društvu ŠKTD Kamnje – Potoče ponovno odločili za organizacijo omenjenega dogodka. Tokrat že četrtič! Na sobotni družabni nogometni turnir smo povabili sosednje krajevne skupnosti, prijateljska društva in klube. Na povabilo se je odzvalo šest ekip, ki so v sobotnem popoldnevu odigrale kar lepo število tekem. Lanskoletne zmagovalce, ekipo prostovoljnih gasilcev iz Sela, ki se po spletu okoliščin, letos, žal niso mogli udeležili turnirja, so nadomestili njihovi sosedje. Ekipa Malovš je bila v velikem finalu boljša od veteranov Primorja. Tretje mesto si je priborila ekipa 9 fac, ki so jo sestavljali prijatelji s Krasa in ki je v malem finalu premagala borbene domačine iz Potoč. Zmagovalci so za nagrado domov odnesli unikaten prehodni pokal ter pršut! Nagrajeni so bili tudi nekateri posamezniki. Sobotno druženje se je zavleklo v pozni večer, ko smo organizatorji že hiteli pripravljati nekatere stvari za nedeljsko mini otroško olimpijado. Nedeljsko sončno vreme je bilo kot naročeno za aktivnosti na prostem. Kmalu po 15. uri so se na igrišču že začeli zbirati otroci s starši in s svojimi kolesi, tisti nekoliko mlajši otroci pa s poganjalčki. Dan smo pričeli s predstavitvijo športnega potapljanja ter ga malce kasneje nadaljevali z ogledom kraljevega pitona. Obema predstavitvama so otroci prisluhnili z neverjetnim navdušenjem. Po uvodnem delu, ki je potekal v senčki bližnjih dreves, se je dogajanje preselilo na igrišče. Prilagojeno različnim starostnim skupinam, so mentorice pripravile raznorazne štafetne igre, kolesarsko dirko, iskanje skritega zaklada, pika na i pa so bile vodne igre, ki so otrokom vidno prinesle največ veselja. Med tem časom so se na igrišču predstavile tudi plesalke iz plesnega centra ADC, ki so še dodatno ogrele ozračje na tribuni. Otroci so bili ob koncu športnega dela deležni odličnih palačink, sadja in sladoleda. Tik pred odhodom domov, pa smo za njih pripravili še največje presenečenje popoldneva. Obiskal nas je reševalec iz Zdravstvenega doma Ajdovščina, ki je na kraj dogajanja prišel kar s sireno in z lučjo. Reševalec je otrokom na zabaven in hkrati zanimiv način predstavil svoje reševalno vozilo, pripomočke ter delo reševalca nasploh. Vsi otroci, teh je bilo letos že kar okrog 50, ki so se udeležili letošnje olimpijade, so ob koncu prejeli še zasluženo priznanje za udeležbo!

ŠKTD Kamnje – Potoče se ob tej priliki zahvaljuje vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri izvedbi letošnjega športnega vikenda v Kamnjah!

Foto: D.Š.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 201
Izšla: 05.10.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.10.2018
Danes ni dogodkov.
24.10.2018 | Tečaji in delavnice
ŠOLA ZA STARŠE 2018

Bodite prvi pri oddaji mnenja.