Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno. Predvsem na Primorskem bodo sprva možne posamezne nevihte, tam bo začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
17°C | 23°C
nedelja, 23.09.2018
12°C | 25°C
ponedeljek, 24.09.2018
15°C | 22°C
torek, 25.09.2018
8°C | 20°C
sreda, 26.09.2018
5°C | 21°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 13h
Popoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
17°C
23°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Šolski plesni festival - primorska regija ......


ŠPORT, ŠOLSTVO

| |
22.05.2018      10:09
A A

Šolski plesni festival - primorska regija 2018


10. maja se je v osnovni šoli Dobravlje, odvijal šolski plesni festival, ki ga na kratko poimenujemo ŠPF. Plesni klub ADC iz Ajdovščine je kot soorganizator s Plesno zvezo Slovenije združil moči, da je tekmovanje potekalo zabavno, pestro in brez zapletov.


Deli:

Plesno tekmovanje je otvorila predstavnica PZS s pozdravnim govorom, mimohodom vseh udeleženih tekmovalk in tekmovalcev (približno 200 otrok). Nadaljevala je ravnateljica OŠ Dobravlje gospa Mirjam Kalin, nato pa so otroci zaplesali himno ŠPF ter pričeli z ogrevanjem in dalje s tekmovanjem. Tekmovanje katero poteka v hip hopu, popu, latinu, plesih v paru in produkcijskih nastopih so popestrili plesalci ADC in se predstavili z Zumbo, pionirsko ter mladinsko tekmovalno skupino, ter s plesom plesalcev in plesalk od 1. do 4. razreda MI plešemo 2.

Ekipa ADC je poskrbela, da je bil prostor lepo urejen, da je bilo v dvorani prijetno vzdušje, s sponzorji pa so razveselili vse tekmovalce, nastopajoče plesalce ter sodnike in vse , ki so tako ali drugače pripomogli za uspešnost plesnega tekmovanja. Leone, kraljevski sladoled je pogostil s sladoledom, za pozitivne misli je poskrbela Ulica lepih misli Katjuše Kosovel, z napolitankami jih je posladkala Fama d.o.o, Slaščičarna Šturje pa je z nagradami v obliki bonov nagradila prvo uvrščene tekmovalce. Vsi tekmovalci so dobili diplome, finalisti medalje, ekipe pa pokale ter praktične nagrade Coca cole in bidončke ADC.

Ekipa ADC pa ni bila samo v položaju organizatorja temveč tudi vodje določenih, tudi tokrat uspešnih ekip. Svoje plesalce, ki so na tekmovanju zastopale osnovne šole in ne plesne šole so vodile Brigita Kuštrin, Maruša Leban, Anja Pertovt in Alice Stojko Saliu ter pomočnica Nika Kobol.

Ekipno so se na prva mesta 4. do 6. razreda udeležile sledeče osnovne šole

1. mesto: OŠ Danila Lokarja Ajdovščina
2. mesto: OŠ Dobravlje
3. mesto: OŠ Šturje

Od 7. do 9. razred pa so prva tri mesta zasedle:

1. mesto: OŠ Col
2. mesto: OŠ Cerknica
3. mesto: Ilirska Bistrica

Prav tako so se izkazali posamezniki, pari in produkcija. Iskrene čestitke vsem tekmovalcem, tekmovalkam ter njihovim mentorjem.

N.N.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 200
Izšla: 31.08.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.