Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 15.11.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo v notranjosti pretežno oblačno, v gorah in na Primorskem pa precej jasno, pihala bo šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo 3 od 8, ob morju okoli 10 stopinj C.
6°C | 16°C
petek, 16.11.2018
5°C | 13°C
sobota, 17.11.2018
5°C | 13°C
nedelja, 18.11.2018
4°C | 11°C
Opozorila
Sreda, 14.11.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nagrada za najinovativnejši sladoled


NOVICE

| |
09.04.2018      11:29
A A

Nagrada za najinovativnejši sladoled


Slovenija v svetu blesti zaradi mnogih dejavnikov: od naravnih lepot in turistične privlačnosti, do športnih uspehov in tehnoloških inovacij, v takšno javno diplomacijo pa se vedno bolj vključuje še en element: prehrana. Tokrat je Slovenijo na stopničke popeljala znamka AL!VE, nova podznamka Incomovega sladoleda Leone, ki bo potrošnikom ponudila bolj zdrav in funkcionalen sladoled, ki bo spodbujal zdrav in uravnotežen način življenja.


Deli:
Wabel je francoska prehrambena platforma, ki združuje proizvajalce in trgovske verige in spodbuja inovacije in izboljšave na področju prehrane. Vsako leto podelijo prestižnoo mednarodno nagrado, ki jo podlejujejo najboljšim proizvajalcem prehrambenih izdelkov v dvanajstih kategorijah živil - ena izmed kategorij je tudi sladoled. In ravno v kategoriji sladoleda sta bila, za najbolj inovativna izdelka, izbrana Incomova najnovejša proizvoda znamke Leone AL!VE. Nagrada za najbolj inovativen sladoled v letu 2018 je bila podeljena na letnem srečanju v Parizu, ki se je odvijalo 26. in 27. marca 2018.
Nagrajena sladoleda sta
visokoproteinska vanilijeva sladoledna palčka in jogurtova palčka s koščki sadja in mueslijev. Čeprav postajajo visokoproteinski sladoledi vedno večji trend na svetovnih trgih, je AL!VE vanilijeva sladoledna palčka eden izmed prvih proteinskih sladoledov, ki se prodaja na palčki in tako potrošnikom nudi priročno osvežitev po športnih aktivnostih. T.i. Mini meal (mini obrok) palčka pa je prva sladoledna palčka na svetu, ki simulira priljubljen evropski zajtrk, jogurt z mueslijem in sadjem. V Incom Leone se radi pošalijo, da je sladoledna palčka zdaj postala njihov najbolj pogost zajtrk.

V Incom Leone so na nagrado izjemno ponosni, saj je bilo v omenjeni inovaciji vloženo ogromno truda, znanja in poskusov. Znamka AL!VE bo na voljo v slovenskih in evropskih trgovskih verigah v začetku aprila.

Ajdovsko podjetje Incom Leone izvaža več kot 90% svojega sladoleda na številne trge po Evropi in celem svetu (vključujoč Avstralijo, Novo Zelandijo in ZDA) in tako tekmuje z največjimi in najbolj inovativnimi proizvajalci sladoleda na svetu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 202
Izšla: 30.10.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.