Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

delno oblačno
Danes bo pretežno jasno, zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Burja na Primorskem bo dopoldne ponehala, popoldne pa bo na Štajerskem in v Prekmurju prehodno zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 17, na Primorskem do 19 °C.
5°C | 19°C
sreda, 22.10.2018
5°C | 19°C
četrtek, 24.10.2018
9°C | 22°C
petek, 25.10.2018
6°C | 19°C
sobota, 26.10.2018
11°C | 20°C
Opozorila
Torek, 23.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
19°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Hvala krvodajalcem in krvodajalkam


NOVICE

| |
20.10.2017      9:51
A A

Hvala krvodajalcem in krvodajalkamDeli:

Rdeči križ Ajdovščina je organiziral tradicionalno terensko krvodajalsko akcijo na Ljudski univerzi Ajdovščina in v vojašnici Janka Premrla Vojka v Vipavi. Kri je v Ajdovščini prvi dan daroval 101 prostovoljec in drugi dan 143 prostovoljcev, v Vipavi pa je svojo življenjsko tekočino darovalo 137 krvodajalcev. Iskrena hvala vsem, ki ste bili solidarni in ste se odzvali našemu povabilu. Prav tako se ob tej priložnosti najlepše zahvaljujemo vsem, ki kri darujete v Centru za transfuzijsko dejavnost Nova Gorica. Hvala krvodajalcem, ki smo vas v preteklih dneh poklicali in ste se hitro odzvali naši prošnji ter darovali kri, saj je prišlo do pomanjkanja krvi določenih krvnih skupi. Najlepše se zahvaljujemo tudi Ljudski univerzi Ajdovščina in vipavski vojašnici za gostoljubje, ki nam veliko pomeni.

Irena Žgavc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!