Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
6°C
-2°C
JUTRI
6°C
0°C
Deli
7566

Hvala krvodajalcem in krvodajalkam

Rdeči križ Ajdovščina je organiziral tradicionalno terensko krvodajalsko akcijo na Ljudski univerzi Ajdovščina in v vojašnici Janka Premrla Vojka v Vipavi. Kri je v Ajdovščini prvi dan daroval 101 prostovoljec in drugi dan 143 prostovoljcev, v Vipavi pa je svojo življenjsko tekočino darovalo 137 krvodajalcev. Iskrena hvala vsem, ki ste bili solidarni in ste se odzvali našemu povabilu. Prav tako se ob tej priložnosti najlepše zahvaljujemo vsem, ki kri darujete v Centru za transfuzijsko dejavnost Nova Gorica. Hvala krvodajalcem, ki smo vas v preteklih dneh poklicali in ste se hitro odzvali naši prošnji ter darovali kri, saj je prišlo do pomanjkanja krvi določenih krvnih skupi. Najlepše se zahvaljujemo tudi Ljudski univerzi Ajdovščina in vipavski vojašnici za gostoljubje, ki nam veliko pomeni.

Irena Žgavc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij