Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
6°C
2°C
SOB.
8°C
1°C
Deli
7859

Budanjski učenci z gibanjem v pomlad

Na prvi pomladni dan smo imeli na podružnični šoli v Budanjah, v okviru projekta 'Sobivanje', ki ga izvajamo v letošnjem šolskem letu, predstavnike iz Društva za trajnostni razvoj. Ti so na naši šoli pripravili športne aktivnosti. Učenci različnih starostnih skupin so se preizkusili v spretnostnem poligonu, igri med dvema ognjema in malem nogometu. Vsi tekmovalci so bili zmagovalci, ker so se spodbujali in sodelovali drug z drugim.

Obiskala nas je tudi Mlečna kraljica Zelene doline Slovenije, ki je učence nagovorila k zdravemu načinu prehranjevanja in uživanju mlečnih izdelkov.

Ob zaključku prireditve je učence čakalo še presenečenje, ki so ga pripravili izvajalci programa 'Sobivanje'. Vsak učenec je dobil poučno revijo 'Sobivanje', za priboljšek k zdravemu prehranjevanju pa še mlečne dobrote.

V prihajajočo pomlad smo otroke v okviru projekta nagovorili h gibanju in k zdravemu načinu življenja.

Darja B. Furlan

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!