Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
14°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 14°C
petek, 28.10.2016
3°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Kneippovo aktivno obdobje


KULTURA, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
29.04.2013      13:52
A A

Kneippovo aktivno obdobje


Veliko zagona smo sprožili in spoštljivo sprejeli izziv obogatiti dogajanje v našem društvu.


Kneipp, Sebastian, 1821-1897
Kneipp, Sebastian, 1821-1897
Deli:

Z obilico zanimanja smo v januarju tega leta poslušali zelo koristen prikaz možnosti kako ravnati v medsebojnih odnosih, bodisi osebnih ali v krogu med ljudmi kjer se gibljemo. To je mediacija s koristnimi nasveti.

Sklenili smo tudi Občni zbor društva ,kjer smo pregledali delovanje preteklega leta in ugotovili, da smo izpolnili skoraj vse zastavljene cilje, ugotovili smo tudi, da moramo popraviti finančno stanje, zato članarina za letošnje 2013 leto velja 15 eur.

V februarju smo se srečali z gospo Sašo Tasevski, ki je predstavila svoje gledanje na zdravo hranjenje in pomoč le te pri ozdravitvah ali izboljšanju zdravstvenega stanja. Predstavila nam je knjigo, njeno avtorsko delo Moč žive prehrane.

Kmalu nam je poklonila lepe urice gospa Emilija Pavlič. Predstavila je svoji knjigi in nam zelo živo poklonila veliko modrih kuharskih napotkov za nas in naše najmlajše.

Zgodilo se je, da se je čitalnica v CKV nenadoma začela polniti in skoraj" pokati po šivih". Zanimanje za odlično predavanje in prikaz nam je pripravila priznana zeliščarica Terezija Nikolčič. Majhna živahna gospa nam je povedala veliko pomembnih stvari o rastlinah, posebej zdravilnih, pomembnih za naš zdrav način življenja. Odgovorila je na množico zastavljenih vprašanj. V tem mesecu nam bo v okviru Kneippovih srečanj , predavala znova z dodatkom prikaza Kneippovih terapevtskih teorij in jih prikazala v živo.

Eden izmed stebrov po Kneippu je tudi gibanje in masaža telesa. Pri tem nam bodo s predstavitvijo pomagali reflexo terapevti, z prikazom v živo.

Naše Društvo Kneipp je povabljeno in bo sodelovalo na Mednarodnih Kneippovih igrah v Mariboru, ki bodo potekale 3 dni od 9. 5. 2013 do 11. 5. 2013. Vabimo vas, saj se tega lahko udeležite vsi, ki želite.

Aktivnosti našega društva bodo potekale še v poletnih mesecih o čemer vas bomo obveščali na spletnih straneh naše gostiteljice Cankarjeve knjižnice in na facebook straneh Kneippovo društvo Vrhnika.

Spremljajte nas redno in izvedeli boste kje bomo in kaj bomo počeli.

Vabljeni.

Društvo Kneipp Vrhnika

M. A.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 441
Izšla: 26.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.10.201 | Tečaji in delavnice
JUTRANJE VAJE ZA SAMOZDRAVLJENJE
25.10.2016 | Umetnost
Ruben Muha: SEKVENCA B 6
02.11.2016 Ni kategorije
Kino Vrhnika: NIKA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.