Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-8°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-6°C | 4°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-2°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Kneippovo aktivno obdobje


KULTURA, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
29.04.2013      13:52
A A

Kneippovo aktivno obdobje


Veliko zagona smo sprožili in spoštljivo sprejeli izziv obogatiti dogajanje v našem društvu.


Kneipp, Sebastian, 1821-1897
Kneipp, Sebastian, 1821-1897
Deli:

Z obilico zanimanja smo v januarju tega leta poslušali zelo koristen prikaz možnosti kako ravnati v medsebojnih odnosih, bodisi osebnih ali v krogu med ljudmi kjer se gibljemo. To je mediacija s koristnimi nasveti.

Sklenili smo tudi Občni zbor društva ,kjer smo pregledali delovanje preteklega leta in ugotovili, da smo izpolnili skoraj vse zastavljene cilje, ugotovili smo tudi, da moramo popraviti finančno stanje, zato članarina za letošnje 2013 leto velja 15 eur.

V februarju smo se srečali z gospo Sašo Tasevski, ki je predstavila svoje gledanje na zdravo hranjenje in pomoč le te pri ozdravitvah ali izboljšanju zdravstvenega stanja. Predstavila nam je knjigo, njeno avtorsko delo Moč žive prehrane.

Kmalu nam je poklonila lepe urice gospa Emilija Pavlič. Predstavila je svoji knjigi in nam zelo živo poklonila veliko modrih kuharskih napotkov za nas in naše najmlajše.

Zgodilo se je, da se je čitalnica v CKV nenadoma začela polniti in skoraj" pokati po šivih". Zanimanje za odlično predavanje in prikaz nam je pripravila priznana zeliščarica Terezija Nikolčič. Majhna živahna gospa nam je povedala veliko pomembnih stvari o rastlinah, posebej zdravilnih, pomembnih za naš zdrav način življenja. Odgovorila je na množico zastavljenih vprašanj. V tem mesecu nam bo v okviru Kneippovih srečanj , predavala znova z dodatkom prikaza Kneippovih terapevtskih teorij in jih prikazala v živo.

Eden izmed stebrov po Kneippu je tudi gibanje in masaža telesa. Pri tem nam bodo s predstavitvijo pomagali reflexo terapevti, z prikazom v živo.

Naše Društvo Kneipp je povabljeno in bo sodelovalo na Mednarodnih Kneippovih igrah v Mariboru, ki bodo potekale 3 dni od 9. 5. 2013 do 11. 5. 2013. Vabimo vas, saj se tega lahko udeležite vsi, ki želite.

Aktivnosti našega društva bodo potekale še v poletnih mesecih o čemer vas bomo obveščali na spletnih straneh naše gostiteljice Cankarjeve knjižnice in na facebook straneh Kneippovo društvo Vrhnika.

Spremljajte nas redno in izvedeli boste kje bomo in kaj bomo počeli.

Vabljeni.

Društvo Kneipp Vrhnika

M. A.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: ČREDA
21.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Pošast Moli
22.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Zapoj 3D
22.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: KITAJSKI ZID
22.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Skrita Lepota
27.01.2017 | Kino
Kino Vrhnika: Dežela La La

Bodite prvi pri oddaji mnenja.