Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.03.2017

delno oblačno
Popoldne bo sprva še spremenljivo do pretežno oblačno. Manjše krajevne padavine se bodo pojavljale vse bolj proti zahodu in od severovzhoda se bo jasnilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 7 do 12, na Primorskem do 16 stopinj C.
7°C | 17°C
ponedeljek, 27.03.2017
-1°C | 19°C
torek, 28.03.2017
1°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
3°C | 24°C
četrtek, 30.03.2017
5°C | 23°C
Opozorila
Nedelja, 26.3.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Poziv za predloge za svečani sprejem uspešnih ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
01.06.2016      13:12
A A

Poziv za predloge za svečani sprejem uspešnih mladih na področju izobraževanja, kulture in umetnosti ter športa pri županuDeli:

Župan Občine Šempeter-Vrtojba, mag. Milan Turk, bo mlade, ki so se v tem šolskem letu posebej izkazali na področju izobraževanja, kulture in umetnosti ter športa, sprejel v petek, 17. junija 2016, ob 13. uri, v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba.

 

Izobraževalne organizacije, društva in klube prosimo, da nam predloge za sprejem pri županu dostavite najkasneje do petka, 10. junija 2016, na naslov Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3/a, 5290 Šempeter pri Gorici, ali po elektronski pošti: ksenija.usaj@sempeter-vrtojba.si.

Ob imenu in priimku navedete tudi dosežek z obrazložitvijo (opisno v stavkih), poln naslov ter mentorja oz. trenerja, da jih lahko na sprejem uradno povabimo. Vabila za mentorje bomo, po prejemu predlogov, poslali na vaš naslov, predlaganim za sprejem pa na njihove domače naslove.

 

Kriteriji

 

SREDNJE ŠOLE IN VISOKOŠOLSKE ORGANIZACIJE lahko predlagajo dijake oz. študente do 29. leta starosti, s stalnim prebivališčem v Občini Šempeter-Vrtojba, ki so v šolskem letu 2015/16 dosegli:

  • 1. mesto, 1. nagrado ali zlato priznanje na srednješolskih državnih tekmovanjih in/ali
  • se drugače nadpovprečno udejstvovali v šoli.

 

DRUŠTVA IN KLUBI lahko predlagajo člane društev do 29. leta starosti, s stalnim prebivališčem v Občini Šempeter-Vrtojba, ki so v šolskem letu 2015/16 na področju kulture, umetnosti, športa in drugo dosegli:

  • na državnih tekmovanjih 1. mesto, zlato nagrado oz. priznanje ali 1. nagrado,
  • na večjih mednarodnih tekmovanjih (evropsko, svetovno ali primerljivo) 1. – 3. mesto, nagrado ali posebno priznanje in/ali
  • se udeležili na svetovnega tekmovanja.

 

Še naprej vam želimo uspešno delo in mnogo odličnih rezultatov.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.