Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, marsikje po nižinah se bo večji del dopoldneva zadrževala megla. Popoldne bo na severovzhodu pihal južni ali jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 16 stopinj C.
7°C | 16°C
ponedeljek, 24.10.2016
10°C | 18°C
torek, 25.10.2016
15°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
16°C | 21°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Intervju

Kotalkanje kot način življenja


ŠPORT, INTERVJU

| |
01.04.2012      18:25
A A

Kotalkanje kot način življenja


Ljubiteljica lepih gibov in oblik. Vrhunska športnica, absolventka arhitekture in študentka biopsihologije si bo minulo sezono zapomnila po najboljših dosežkih v njeni 21-letni karieri. Govorimo seveda o Luciji Mlinarič, 24-letni Šempetrki, ki je septembra lansko leto na Evropskem prvenstvu v Italiji osvojila zlato medaljo v kombinaciji in v prostem programu, srebro je dodala še v obveznih likih. V razmaku dveh mesecev je v žep pospravila kar pet lovorik, saj je kmalu zatem na Svetovnem prvenstvu v Braziliji osvojila naslov svetovne podprvakinje v prostem programu in v kombinaciji. Športna zveza Nova Gorica jo je februarja letos proglasila za Naj športnico Goriške 2011.


Deli:
Celoten intervju z Lucijo, si preberite v zadnji izdaji občinskega Glasila.
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.