Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-4°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

RD Črni graben vpisuje nove člane in mladince ......


OBVESTILA

| |
18.04.2012      2:32
A A

RD Črni graben vpisuje nove člane in mladince v ribičeMladinski zmagovalci Naj Ribič 2011
Mladinski zmagovalci Naj Ribič 2011
Deli:

Konec marca smo imeli v prostorih PGD Prevoje letni zbor ribičev RD Črni graben. Delovno predsedstvo zbora ribičev je vodil predsednik Janez Križman ter člana Henry Bartolj in Matjaž Škulj. Zbor je potrdil delo in izvajanje letnega programa v letu 2011. Zbor je izvolil nadomestno tajnico RD Črni graben. Nato je predsednik predstavil finančni in delovni program za leto 2012, ki ga je predlagal Upravni odbor RD Črni graben. Splošni zaključek je bil, da smo v minulem letu delali dobro, kar vključuje veliko prostovoljnega dela na vseh področjih. Poseben pomen bomo v letošnjem letu namenili mladim in sodelovanju njihovih staršev. Zbor poziva ljubitelje ribištva in narave, da se nam pridružijo. Za podrobnejše informacije o prijavi pokličite na tel. 041/819-916 ali 051/307-541. Prva dejavnost v letošnjem letu je bila urejanje okolice ribnikov in vseslovenska čistilna akcija, ki je potekala v občini Lukovica. Ribiči RD Črni graben združujemo dober odnos do narave in vodnega življa, kar pa je vrednota, ki jo ima vedno manj ljudi.

 

Danilo Kastelic
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Lukovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo Rokovnjač
Številka: 10
Izšla: 23.12.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo