Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.03.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji pretežno oblačno, drugod pa delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. V zahodnih in ponekod v osrednjih krajih se bodo pojavljale manjše krajevne plohe. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 19, v vzhodnih krajih do 23 stopinj.
6°C | 22°C
petek, 24.03.2017
6°C | 22°C
sobota, 25.03.2017
7°C | 19°C
nedelja, 26.03.2017
5°C | 10°C
ponedeljek, 27.03.2017
0°C | 16°C
Opozorila
Četrtek, 23.3.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Košarkarski turnir trojk "ŠD Log 2014"...


ŠPORT

| |
26.06.2014      11:17
A A

Košarkarski turnir trojk "ŠD Log 2014"


V nedeljo, 22. junija, je na pobudo Tomija Mirkoviča, ob podpori Simona Koščaka in Poldeta Šolca ter v organizaciji ŠD Log na košarkarskem igrišču pri OŠ Log - Dragomer potekal košarkarski turnir trojk "ŠD Log 2014". Na tekmovanju se je zbralo osem ekip. V glavnem so jih sestavljali najstniški igralci košarke iz lokalnega okolja, ki so k sodelovanju povabili tudi vrstnike iz okoliških krajev, lep zgled vztrajnosti in modrosti pa so jim bili igralci v zrelejših letih, ki so se na vročem soncu in v vetrovnem vremenu zavidljivo dobro upirali svojim tudi več kot 30 let mlajšim nasprotnikom.


Udeleženci in organizatorji turnirja
Udeleženci in organizatorji turnirja
Deli:

Po štirih urah igranja košarke je bil vrstni red sodelujočih ekip naslednji:

1. mesto:     Mlijeko

2. mesto:     Prodana tekma

3. mesto:     Medicinci

4. mesto:     Mladi zobki

5. mesto:     Fantastic four

6. mesto:     Invalidi

7. mesto:     3K

8. mesto:     Zicerji

 

 

Vsi sodelujoči so v zahvalo prejeli uradne majice turnirja, igralci treh prvouvrščenih ekip pa še medalje, denarne in praktične nagrade. MVP finalne tekme, Domen Novak, je kot posebno nagrado prejel majico s podpisom Gorana Dragića. Ta je bil predviden v vlogi podeljevalca nagrad na turnirju, a je tokrat moral opravičiti svojo odsotnost.

Prijeten dan so udeleženci turnirja zaključili v Športnem parku Log, z druženjem ob hrani z žara. Strinjali so se, da naj tekmovanje preraste v tradicionalni dogodek. Zatorej se ponovno vidimo naslednje leto, v nedeljo, 21. junija 2015, organizatorji pa že obljubljajo, da bo Goran Dragić takrat zagotovo obiskal turnir.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!