Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na Primorskem sončno. Drugod bo spremenljivo do pretežno oblačno, pojavljale se bodo krajevne padavine. Pihal bo veter severnih do vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 7 do 16, na Primorskem do 19 stopinj C.
5°C | 15°C
ponedeljek, 24.04.2017
6°C | 15°C
torek, 25.04.2017
10°C | 19°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 19°C
četrtek, 27.04.2017
11°C | 15°C
Opozorila
Nedelja, 23.4.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
15°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Košarkarski turnir trojk "ŠD Log 2014"...


ŠPORT

| |
26.06.2014      11:17
A A

Košarkarski turnir trojk "ŠD Log 2014"


V nedeljo, 22. junija, je na pobudo Tomija Mirkoviča, ob podpori Simona Koščaka in Poldeta Šolca ter v organizaciji ŠD Log na košarkarskem igrišču pri OŠ Log - Dragomer potekal košarkarski turnir trojk "ŠD Log 2014". Na tekmovanju se je zbralo osem ekip. V glavnem so jih sestavljali najstniški igralci košarke iz lokalnega okolja, ki so k sodelovanju povabili tudi vrstnike iz okoliških krajev, lep zgled vztrajnosti in modrosti pa so jim bili igralci v zrelejših letih, ki so se na vročem soncu in v vetrovnem vremenu zavidljivo dobro upirali svojim tudi več kot 30 let mlajšim nasprotnikom.


Udeleženci in organizatorji turnirja
Udeleženci in organizatorji turnirja
Deli:

Po štirih urah igranja košarke je bil vrstni red sodelujočih ekip naslednji:

1. mesto:     Mlijeko

2. mesto:     Prodana tekma

3. mesto:     Medicinci

4. mesto:     Mladi zobki

5. mesto:     Fantastic four

6. mesto:     Invalidi

7. mesto:     3K

8. mesto:     Zicerji

 

 

Vsi sodelujoči so v zahvalo prejeli uradne majice turnirja, igralci treh prvouvrščenih ekip pa še medalje, denarne in praktične nagrade. MVP finalne tekme, Domen Novak, je kot posebno nagrado prejel majico s podpisom Gorana Dragića. Ta je bil predviden v vlogi podeljevalca nagrad na turnirju, a je tokrat moral opravičiti svojo odsotnost.

Prijeten dan so udeleženci turnirja zaključili v Športnem parku Log, z druženjem ob hrani z žara. Strinjali so se, da naj tekmovanje preraste v tradicionalni dogodek. Zatorej se ponovno vidimo naslednje leto, v nedeljo, 21. junija 2015, organizatorji pa že obljubljajo, da bo Goran Dragić takrat zagotovo obiskal turnir.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!