Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno, v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem pa bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem do okoli 8 stopinj C.
-8°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-8°C | 0°C
torek, 24.01.2017
-7°C | 0°C
sreda, 25.01.2017
-7°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-8°C
1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

KUD Kosec je oktobra gostil zeliščarja in ......


NOVICE

| |
13.11.2015      18:27
A A

KUD Kosec je oktobra gostil zeliščarja in radiestezista


Zeliščna sekcija KUD Kosec je konec prejšnjega meseca v svojo sredino povabila zeliščarja in radiestezista Toneta Furlana. Ta je zbranim govoril o pripravi čajev in tinktur, občani pa so ga v sproščenem pogovoru povprašali, s katerimi zelišči, tinkturami, mazili in pripravki lahko lajšajo določene bolezni.


Deli:

»Za vsako bolezen rož'ca raste,« to je bila ena izmed poglavitnih misli, ki jih je z občani na svojem predavanju delil radiestezist in zeliščar Tone Furlan. Poudaril je tudi, da noben čaj, mazilo in nobena tinktura ne pomaga, če potem, ko nas napade bolezen, ne spremenimo načina življenja. Na predavanju smo poleg tega izvedeli tudi, kakšen je pravilen način priprave čajev in zelišč, kdaj te nabirati ter tudi kako pripraviti tinkturo, da bo ta čim bolj učinkovita. Sicer pa je Furlan med predavanjem odgovarjal tudi na vprašanja občanov ter jim svetoval, katere čaje ali tinkture uporabljati za zdravljenje določenih bolezni, ter med drugim tudi, kakšno hrano jesti. Radiestezija je veja alternativne medicine, ki se med drugim ukvarja tudi s postavljanjem zdravstvenih diagnoz. Radiestezisti zdravijo z nihali ter preverjajo in osvetljujejo marsikaj, kar je povezano s povečanjem kakovosti življenja, življenjsko močjo, bioenergetskim potencialom, hrano in pijačo, naravnim okoljem …

V. L.
Foto: V. L.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!