Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno, predvsem v Prekmurju bo še možna jutranja megla. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
8°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
11°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
torek, 24.10.2017
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Sara Mihelčič (TK Bobi) na stopničkah v mini ......


ŠPORT

| |
11.02.2016      11:04
A A

Sara Mihelčič (TK Bobi) na stopničkah v mini tenisu!


8-letna Dragomerčanka Sara Mihelčič je 6. februarja 2016 nastopila na teniškem turnirju pod okriljem TZS v Rogaški Slatini v kategoriji mini tenis.


Deli:

V svoji predtekmovalni skupini je dosegla prvo mesto in se tako uvrstila v finalni del. V četrtfinalu je premagala  nasprotnico iz Polzele. V polfinalu je nato tesno izgubila proti dve leti starejši nasprotnici iz Ljubljane. Tako je dosegla končno 3.–4.mesto in si priborila pokal. Na istem turnirju je nastopila tudi Emma Hrnčić iz Teniškega kluba Bobi z Brezovice, ki je postala zmagovalka v mini tenisu in polfinalistka v midi tenisu. Trener Matej Gruškovnjak je bil s svojima varovankama zadovoljen: "Punci si zaslužita vse čestitke! Emma se je po treh finalnih porazih končno zavihtela na sam vrh. Zelo pa sem vesel za Saro. V naš klub je prišla oktobra 2015 iz teniškega kluba v Dragomerju in se dokaj hitro prilagodila novemu okolju. Odkar je v našem klubu, je naredila ogromen napredek in že zelo diha za ovratnik našim drugim puncam in fantom iz kluba. V klubu imamo namreč zelo močno generacijo letnika 2008, še bolj pomembno pa je to, da so fantje in punce med seboj prijatelji in se na teniških treningih zabavajo! Verjamem, da je to šele začetek in da je pred nami uspešna športna, teniška pot. Sara, le pogumno naprej!"

 

TK Bobi
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!