Sara Mihelčič (TK Bobi) na stopničkah v mini tenisu!

8-letna Dragomerčanka Sara Mihelčič je 6. februarja 2016 nastopila na teniškem turnirju pod okriljem TZS v Rogaški Slatini v kategoriji mini tenis.

V svoji predtekmovalni skupini je dosegla prvo mesto in se tako uvrstila v finalni del. V četrtfinalu je premagala  nasprotnico iz Polzele. V polfinalu je nato tesno izgubila proti dve leti starejši nasprotnici iz Ljubljane. Tako je dosegla končno 3.–4.mesto in si priborila pokal. Na istem turnirju je nastopila tudi Emma Hrnčić iz Teniškega kluba Bobi z Brezovice, ki je postala zmagovalka v mini tenisu in polfinalistka v midi tenisu. Trener Matej Gruškovnjak je bil s svojima varovankama zadovoljen: "Punci si zaslužita vse čestitke! Emma se je po treh finalnih porazih končno zavihtela na sam vrh. Zelo pa sem vesel za Saro. V naš klub je prišla oktobra 2015 iz teniškega kluba v Dragomerju in se dokaj hitro prilagodila novemu okolju. Odkar je v našem klubu, je naredila ogromen napredek in že zelo diha za ovratnik našim drugim puncam in fantom iz kluba. V klubu imamo namreč zelo močno generacijo letnika 2008, še bolj pomembno pa je to, da so fantje in punce med seboj prijatelji in se na teniških treningih zabavajo! Verjamem, da je to šele začetek in da je pred nami uspešna športna, teniška pot. Sara, le pogumno naprej!"