Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

oblačno
Ponoči in jutri bo pretežno oblačno. V zahodni Sloveniji padavin ne bo, drugod bo občasno snežilo. Več padavin bo v južni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -8, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od -4 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-5°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-6°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-6°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-7°C | -1°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 19h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo v sunkih dosegala hitrost 110 do 140 km/h.
-5°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Vabljeni k sodelovanju na Pustni povorki na ......


KULTURA, OBČINSKE, DOGODKI

| |
01.02.2013      23:10
A A

Vabljeni k sodelovanju na Pustni povorki na SokolskiPustna povorka v Ivančni Gorici 2012
Pustna povorka v Ivančni Gorici 2012
Deli:

Občina Ivančna Gorica in Plesni klub Guapa tudi letos pripravljata pustovanje s Pustno povorko na Sokolski. K sodelovanju vabljene organizirane skupine, ki se bodo obiskovalcem predstavile s skupinsko masko, najboljša izmed njih bo nagrajena.

Na letošnjo pustno soboto, ki bo 9. februarja bo na Sokolski ulici v središču Ivančne Gorice že četrto leto zapored potekalo pustovanje. Pevci, igralci, plesalci, likovni ustvarjalci, športniki, turistična društva, gasilska društva, šolski razredi, vrtčevske skupine, poslovni kolektivi, … skratka vsi ljudje dobre volje in vseh starosti vabljeni, da se pridružite s skupinsko pustno masko in sodelujete v pustni povorki. S svojo masko lahko pripravite tudi točko, ki naj bo vesela in zabavna, primerna pustovanju. Dolžina naj ne presega 5 min.

Vse, ki se boste odzvali povabilu naprošamo, da izpolnite  prijavnico in jo najkasneje do 4. februarja 2013 pošljete na naslov: Plesna šola GUAPA, Petrušnja vas 68, 1296 Šentvid pri Stični ali na elektronski naslov info@guapa.si. (Informacije: 041 831 895)

Prijavnico poiščite na: http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=774


Za vse lačne sodelujoče bo letos poskrbljeno z enolončnico, krofom in čajem. Za pestro ponudbo dobrot in izdelkov domače obrti, tokrat v pustnem duhu, pa bo poskrbela ivanška tržnica. Organiziran bo izbor NAJ skupinske maske, ki bo nagrajena s praktičnimi nagradami.

Program bo povezovala Ksenija Rebeka Matkovič in ga dodatno popestrila s svojimi glasbenimi vložki.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!