Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo v vzhodni Sloveniji pretežno jasno, drugod pa zmerno do pretežno oblačno. Predvsem ponekod na severozahodu bo lahko občasno rahlo deževalo. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 12 stopinj C.
10°C | 20°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
11°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Vabljeni k sodelovanju na Pustni povorki na ......


KULTURA, OBČINSKE, DOGODKI

| |
01.02.2013      23:10
A A

Vabljeni k sodelovanju na Pustni povorki na SokolskiPustna povorka v Ivančni Gorici 2012
Pustna povorka v Ivančni Gorici 2012
Deli:

Občina Ivančna Gorica in Plesni klub Guapa tudi letos pripravljata pustovanje s Pustno povorko na Sokolski. K sodelovanju vabljene organizirane skupine, ki se bodo obiskovalcem predstavile s skupinsko masko, najboljša izmed njih bo nagrajena.

Na letošnjo pustno soboto, ki bo 9. februarja bo na Sokolski ulici v središču Ivančne Gorice že četrto leto zapored potekalo pustovanje. Pevci, igralci, plesalci, likovni ustvarjalci, športniki, turistična društva, gasilska društva, šolski razredi, vrtčevske skupine, poslovni kolektivi, … skratka vsi ljudje dobre volje in vseh starosti vabljeni, da se pridružite s skupinsko pustno masko in sodelujete v pustni povorki. S svojo masko lahko pripravite tudi točko, ki naj bo vesela in zabavna, primerna pustovanju. Dolžina naj ne presega 5 min.

Vse, ki se boste odzvali povabilu naprošamo, da izpolnite  prijavnico in jo najkasneje do 4. februarja 2013 pošljete na naslov: Plesna šola GUAPA, Petrušnja vas 68, 1296 Šentvid pri Stični ali na elektronski naslov info@guapa.si. (Informacije: 041 831 895)

Prijavnico poiščite na: http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=774


Za vse lačne sodelujoče bo letos poskrbljeno z enolončnico, krofom in čajem. Za pestro ponudbo dobrot in izdelkov domače obrti, tokrat v pustnem duhu, pa bo poskrbela ivanška tržnica. Organiziran bo izbor NAJ skupinske maske, ki bo nagrajena s praktičnimi nagradami.

Program bo povezovala Ksenija Rebeka Matkovič in ga dodatno popestrila s svojimi glasbenimi vložki.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!