Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Vabljeni k sodelovanju na Pustni povorki na ......


KULTURA, OBČINSKE, DOGODKI

| |
01.02.2013      23:10
A A

Vabljeni k sodelovanju na Pustni povorki na SokolskiPustna povorka v Ivančni Gorici 2012
Pustna povorka v Ivančni Gorici 2012
Deli:

Občina Ivančna Gorica in Plesni klub Guapa tudi letos pripravljata pustovanje s Pustno povorko na Sokolski. K sodelovanju vabljene organizirane skupine, ki se bodo obiskovalcem predstavile s skupinsko masko, najboljša izmed njih bo nagrajena.

Na letošnjo pustno soboto, ki bo 9. februarja bo na Sokolski ulici v središču Ivančne Gorice že četrto leto zapored potekalo pustovanje. Pevci, igralci, plesalci, likovni ustvarjalci, športniki, turistična društva, gasilska društva, šolski razredi, vrtčevske skupine, poslovni kolektivi, … skratka vsi ljudje dobre volje in vseh starosti vabljeni, da se pridružite s skupinsko pustno masko in sodelujete v pustni povorki. S svojo masko lahko pripravite tudi točko, ki naj bo vesela in zabavna, primerna pustovanju. Dolžina naj ne presega 5 min.

Vse, ki se boste odzvali povabilu naprošamo, da izpolnite  prijavnico in jo najkasneje do 4. februarja 2013 pošljete na naslov: Plesna šola GUAPA, Petrušnja vas 68, 1296 Šentvid pri Stični ali na elektronski naslov info@guapa.si. (Informacije: 041 831 895)

Prijavnico poiščite na: http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=774


Za vse lačne sodelujoče bo letos poskrbljeno z enolončnico, krofom in čajem. Za pestro ponudbo dobrot in izdelkov domače obrti, tokrat v pustnem duhu, pa bo poskrbela ivanška tržnica. Organiziran bo izbor NAJ skupinske maske, ki bo nagrajena s praktičnimi nagradami.

Program bo povezovala Ksenija Rebeka Matkovič in ga dodatno popestrila s svojimi glasbenimi vložki.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!