Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.02.2017

oblačno
Danes bo zmerno do pretežno oblačno. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
1°C | 9°C
sreda, 22.02.2017
2°C | 11°C
četrtek, 23.02.2017
6°C | 12°C
petek, 24.02.2017
8°C | 12°C
sobota, 25.02.2017
3°C | 10°C
Opozorila
Torek, 21.2.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
9°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občinske novice


OBČINSKE

| |
14.11.2013      14:32
A A

Občinske noviceDeli:
  • Na novo osvetljena Šolska ulica

Na Šolski ulici v Horjulu so bili postavljeni novi drogovi za javno razsvetljavo. Nova osvetlitev bo še posebno v zimskem obdobju pripomogla, da bo varnost tako šolarjev kot preostalih sprehajalcev na tej kar močno obremenjeni ulici še večja.

 

  • Zbranih skoraj 30 ton kosovnih odpadkov

V oktobru je bil na območju naše občine organiziran odvoz kosovnih odpadkov, elektronske in električne opreme ter gum. Na zbirnem mestu pri Športnem parku Horjul se je skupaj zbralo nekaj manj kot 30 ton kosovnih odpadkov in okrog 300 gum. Velja pa omeniti, da nekateri še vedno ne spoštujejo navodil oz. pravil, ki narekujejo, kaj spada med kosovne odpadke. Tako so se mednje skrivoma prikradle tudi stvari, ki tja ne spadajo, in povzročile kar nekaj težav, zato prosimo, da se v prihodnje navodila dosledno upoštevajo.  

 

  • Vandalizem na objektu šole in športne dvorane

Septembra smo v Našem časopisu pisali o novem igrišču pri športni dvorani Horjul, ki je dokaz, da je v naši občini še vedno prisotno prostovoljstvo ter da ljudje prispevajo za svoj kraj in njegov razvoj. Zato nas je še toliko bolj razočaralo dejstvo, da nekateri posamezniki še vedno ne znajo ceniti vsega tega, kar občina skupaj z občani prispeva k boljšemu življenju. To se je nedavno pokazalo tudi z uničevanjem fasade na osnovni šoli in športne dvorane. Neznani storilci so s spreji popisali fasado športne dvorane in šole ter s tem povzročili veliko škodo.  Zato prosimo vse, ki bi imeli informacije o dejanju ali storilcih, naj to sporočijo na telefonsko številko 01/759 11 20 ali na elektronsko pošto obcina@horjul.si. Za vse konkretne informacije o storilcih župan ponuja denarno nagrado.

 

  • Ne pozabite na Miklavža

Vsi prijavljeni otroci, ne pozabite:

Miklavž vas bo obiskal v petek, 6. decembra 2013, ob 18. uri v Prosvetnem domu Horjul.

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 445
Izšla: 30.01.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 21 22 23 24 25 26 27 28 1 2
21.02.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.