Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 07.12.2016

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka burja. Tudi drugod bo precej jasno, ponekod pa se bo predvsem dopoldne zadrževala nizka oblačnost, po nekaterih nižinah pa megla, ki se bo lahko v Prekmurju zadržala večino dneva. Najvišje dnevne temperature bodo v krajih z dolgotrajno meglo malo pod 0, drugod od 1 do 5, na Primorskem do 12 stopinj C.
-2°C | 3°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 8°C
petek, 09.12.2016
-2°C | 8°C
sobota, 10.12.2016
-3°C | 7°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 8°C
Opozorila
Sreda, 7.12.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
3°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Projekt izgradnje javnega vodovoda ......


OBČINSKE

| |
24.08.2014      13:32
A A

Projekt izgradnje javnega vodovoda Praproče–Zalog


Uporabno dovoljenje za vodovod je pridobljeno, sledi priklop objektov na javni vodovod.


Deli:

Občina Dobrova - Polhov Gradec je v začetku letošnjega avgusta pridobila uporabno dovoljenje za novozgrajeni vodovod Praproče–Zalog, ki se je začel graditi avgusta lani. Sočasno je občina pridobila uporabno dovoljenje za obstoječi javni vodovod Praproče, ki ga je bilo treba sočasno z novogradnjo odseka Praproče–Zalog legalizirati. Projekt je tako dejansko prešel v zaključno fazo, saj je izvajalec del Prenova – Gradbenik, d. o. o., opravil vsa potrebna gradbena in montažna dela na vodovodu, položena je bila glavna trasa vodovoda, izvedeni so bili vodovodni priključki do vključno vodomernega jaška z obračunskim vodomerom, dezinfekcija vodovodnih cevi in preizkus tesnosti. Obstoječi objekti so se do zdaj oskrbovali z vodo prek svojih vodnih virov (lastna vodooskrba), kar pa bo treba preurediti in opraviti prevezavo interne vodovodne inštalacije prek vodomernega jaška na javni vodovod. Prevezave na javni vodovod bo opravil pooblaščeni vzdrževalec vodovoda Koprivec Franc, s. p. Gradnja projekta vodovoda Praproče–Zalog je tako potekala po zastavljenih terminskih planih, saj občino k temu zavezuje tudi Pogodba o sofinanciranju projekta iz evropskih sredstev iz naslova prednostne usmeritve Regionalni razvojni programi. Z novozgrajenim odsekom javnega vodovoda med Prapročami in Zalogom v skupni dolžini nekaj manj kot 4 kilometre bo z vodo iz javnega vodovodnega sistema oskrbovanih skupaj 33 objektov.

 

Občinska uprava 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.