Logo MojaObčina.si
DANES
31°C
17°C
JUTRI
32°C
18°C
Oceni objavo

Tržnica Vič od 13. aprila dalje na novi lokaciji

Lokalni ponudniki v občini Dobrova - Polhov Gradec so zbrani pod blagovno znamko Blagajeva dežela, igrivo zaledje Ljubljane, ki poudarja pomen lokalno pridelane hrane. En del ponudnikov vsako soboto svoje izdelke prodaja na Viču, kjer se nahaja Tržnica dobrot Blagajeve dežele.
Tržnica dobrot Blagajeve dežele že skoraj 20 let vsem obiskovalcem ponuja lokalno pridelano hrano in izdelke. Tržnica je namreč začela obratovali leta 2005 na pobudo Občine Dobrova - Polhov Gradec in lokalnih kmetov, ki so svoje pridelke želeli prodajati.
Vse od tedaj, vsako soboto kmetje z območja občine Dobrova - Polhov Gradec in bližnjih krajev, med 8. in 12. uro, prodajajo svoje izdelke na tržnici. Od 13. 4. 2024 dalje se bo tržnica nahajala na novi lokaciji, in sicer na parkirišču Centra Vič (makadamski del). V ponudbi Tržnice Blagajeve dežele lahko najdete sadje, zelenjavo, meso in mesne izdelke, mleko in mlečne izdelke, kruh in pekovske izdelke, med, sadike in še več – vabljeni, da jo obiščete.

Občina Dobrova - Polhov Gradec

Oglejte si tudi