Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
6°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občini že tretjič certifikat ISSO Zlati kamen...


OBČINSKE

| |
16.04.2015      00:46
A A

Občini že tretjič certifikat ISSO Zlati kamenDeli:

Na letošnjem dnevu slovenskih občin, ki je potekal 10. marca v hotelu Golf na Bledu, se je prav tako podeljeval certifikat ISSO Zlati kamen, ki ga lahko pridobijo občine, ki ponujajo prebivalcem kakovostno raven življenja, torej jih odlikuje solidna in uravnotežena stopnja razvoja. Te pa se izbirajo v okviru slovenske ISSO-raziskave projekta Zlati kamen, ki na podlagi 54 kazalnikov z osmih različnih področij zbira konkretne in merljive podatke ter jih združuje v indeks ISSO.

Občina Dobrova - Polhov Gradec je bila tudi letos izbrana za eno izmed najbolj prodornih občin, ki zaradi svoje razvojne, v prihodnost in v dobro občanov usmerjene dejavnosti pomeni primer dobre prakse in zgled za preostale. Prejemnic certifikata ISSO Zlati kamen je bilo letos osemnajst, le štiri pa ta naziv dosegajo že tri leta zapored, med njimi je tudi Občina Dobrova - Polhov Gradec.

Nadja Prosen Verbič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.