Logo MojaObčina.si

Zreče

DANES
3°C
-1°C
JUTRI
3°C
-7°C
Deli
1591

Za soncem pride vedno dež

 

Letošnje leto je res hecno.Vročina,suša.Vsi smo kar lepo jamrali,da imamo vročine dovolj in ,da potrebujemo dež.Sita sem bila,da mi je bilo povsod vroče in da sem iskala senco.

In kaj je sedaj-? Spet jamram.Sedaj me pa sredi septembra zebe.

Pa ne bom pisala o tem.Sedaj,ko me zebe – sem se spomnila skoraj  prelepih sončnih dnevov v Vodicah,ki smo jih zapustili,ko je tam najbolj pričelo deževati.

Upokojenci iz Zreč, sedaj že tretje leto koristimo tudi teden dni  bivanja v Dalmaciji.Lepo pa ni le zaradi kraja,ki ga skupaj zberemo ampak zato,ker se veselimo skupnih druženj ljudi iz različnih društev naše regije.Vitanje,Zreče,Slov.Konjice,Loče,Rogaška Slatina.Tokrat so manjkali predstavniki društva upokojencev Dramlje.

Vstopne postaje,ki jih določimo pred odhodom so zelo zanimive,saj je najprej vriskanje in pozdravljanje,ker se celo leto ne vidimo in po nekaj minutah lahko  šofer nadaljuje pot.

Letos smo kar precej spreminjali cilj in določenega kraja,ki  smo ga izbrali- nismo obiskali,ker sem pred tem izvedela,da ni vse pozitivno.Imeli smo srečo,da nam je agencija Kompas omogočila bivanje v dražji varianti za enako ceno.Imeli smo krasno ekipo,ki je skrbela cel dan za nas-zvečer pa se je pelo in plesalo.Jutranja telovadba, pa nekaj urni sprehodi nekaterih,pa veliko smeha-in nenazadnje tudi  izlet na slapove Krke,kopanje v morju-vse to nam je omogočilo,da smo se imeli res lepo.Predzadnji večer,ko ni bilo lepo vreme za sprehod,pa nam je  DRITA MAHNE   dolgoletna svetovna popotnica pripravila dvourno predavanje o Kubi,ki jo je predstavila,tako,kot jo vidi ona,vodnica,ki je poleg celega sveta bila na Kubi že 46 krat.Slike in pripoved nam je res popestril večer.

Z nami pa je bil nekaj dni tudi GOJKO  Jevšenak,ki pa je moral  po treh dneh  nujno nazaj v službo-žal.

Vesela družba-vidimo se prihodnje leto.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!