Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

delno oblačno
Od severozahoda se bo povsod zjasnilo, popoldne bo večinoma sončno. Pihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 19, na Primorskem okoli 22 °C.
13°C | 18°C
torek, 25.09.2018
2°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
-1°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
1°C | 20°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
18°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

ZREČE so naš drugi dom-zatrjujejo NEMKE


TURIZEM

| |
02.11.2017      8:46
A A

ZREČE so naš drugi dom-zatrjujejo NEMKEDeli:

Tri prijateljice iz Frankfurta in Stuttgarta ponovno v Zrečah.Devetič.Najmanjša med njimi (a ne najmlajša) je sicer pripeljala navadno celo grupo  v Zreče-tokrat pa so pripotovali le štirje,ker brez Zreč ne gre.

Spoznali smo se pred nekaj leti na skupnem izletu po Sloveniji,ko so pripotovali z avtobusom s  skupino,ki so mi jo zaupali v hotelu.
.Bili so zelo zanimivi,kajti vsakič,predno je avtobus odpeljal so se mi opravičili za njihov obred-molitev.Zame je bilo to nekaj novega in vendar razumljivo,kajti tudi grupe na romanju molijo.Vesela skupina,ki je nisem pozabila.Hotel Dobrava mi je zaupal skupino in še danes drži prijateljstvo.Starejši imajo pač radi starejše ljudi okrog sebe.

Tudi letos smo se našli,kje drugje,kot v trgovini.Veselje je bilo nepopisno,čeprav sem tokrat izvedela,da je prav  Irma  izgubila uro.Bila je kar malce žalostna-vendar našli smo jo v Mercatorju in prijazna prodajalka na blagajni je na moje vprašanje po izgubljeni uri-takoj pogledala v predal in na veselje Nemke- izgubljena ura se je znašla  ponovno v pravih rokah.

»To je vzrok,da prihajam v Slovenijo in v Zreče«:prijaznost,poštenost in pravzaprav  vse v  Zrečah- je povedala gostja hotela.Potem pa so me klicale in skupaj smo se peljale  po borovničevec,ki so ga nabavile za domov za mnoge prijatelje .Pri  Slavku  Kejžar  so  vesele  dobile  željeno robo in še poizkušnjo zraven.In spet se bodo vrnili nazaj k nam na obisk.Radi imamo zveste ljudi.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!