Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
15°C | 17°C
nedelja, 21.09.2018
13°C | 29°C
ponedeljek, 23.09.2018
8°C | 25°C
torek, 24.09.2018
9°C | 19°C
sreda, 25.09.2018
3°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 6h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
15°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

35-letni DELFIN


NOVICE

| |
22.12.2017      10:51
A A

35-letni DELFINDeli:

Izola  je postala za mnoge naše starejše krajane-drugi dom.Za nekatere obvezno enkrat letno,nekateri pa celo dvakrat. Hotel za katerega se govori,da je last vseh upokojencev,kar je  v veliki meri res, je stičišče vseh društev upokojencev skozi celo leto in ni malo tistih iz Štajertske,ki se razveselijo prijateljev iz Prekmurja ali  cvičkove dežele- Dolenjske.

Društvo upokojencev  Zreče organizira v aprilu in konec avgusta letovanje z organiziranim prevozom.Že tretje leto,pa smo organizirali letovanje  v februarju in konec novembra še za vse tiste,ki jim je bivanje tudi v zimskem času prijetno,ker je takrat posebno ugodna cena in tudi prevoz poravna hotel.Letos pa smo dobili dodatni termin  4. Decembra-torej prvi adventni teden do 11. Decembra.

7 avtobusov je bilo potnikov iz Prekmurja iz Celjskega konca pa seveda izjemoma eden.Članom društva upokojencev iz Zreč so se letovanja udeležili še iz sosednje Občine Slovenske Konjice,Oplotnice iz Loč,Rogaške Slatine,Žalca,Šempeter v Savinjski dolini,Tabor in Vransko.

Skupina je imela srečo z vremenom.Veliko  upokojencev  je  bilo prvič,nekaj pa se je   letovanja že udeležilo.Zanimivo je,da mnogi ne gredo na letovanje,ker so sami in nimajo partnerja ali partnerice.Mnogi mislijo,da morajo iti od doma v dvoje.Ni zadržkov,kajti ljudje se že v avtobusu spoznajo.Mnogi ne radi doplačujejo enoposteljne sobe in imajo raje nekoga v sobi.Kar nekaj je bilo tokrat takih,ki so se videli prvič,pa so postale potem že drugi dan skupnega bivanja prijateljice.Hotel je obnovljen,prijeten, z novim vodstvom in kvalitetno prehrano.Bazeni so z morsko vodo,kar starejšim ugaja.Skozi vse leto je hotel poln gostov-v poletnem času tudi drugi turisti pridejo v ta hotel,ki je letos napolnil 35 let in so se v njem skozi vse leto odvijali zanimivi programi.Mi smo tokrat organizirali  strokovni  sprehod po Kneipp-ovem vrtu  z zeliščarjem  in vrtnarjem.Obiskali pa smo tudi Trst.Ker pa je ta dan deževalo smo izkoristili streho nad glavo v ogromni trgovini,zapravili nekaj  evrov in se vrnili v Izolo-oglede pa bomo nadoknadili 1. Februarja,ko se bo zopet reklo:«odhod avtobusa v  Izolo«.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!