Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 28°C
torek, 22.07.2018
16°C | 26°C
sreda, 24.07.2018
15°C | 29°C
četrtek, 25.07.2018
14°C | 29°C
petek, 26.07.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

35-letni DELFIN


NOVICE

| |
22.12.2017      10:51
A A

35-letni DELFINDeli:

Izola  je postala za mnoge naše starejše krajane-drugi dom.Za nekatere obvezno enkrat letno,nekateri pa celo dvakrat. Hotel za katerega se govori,da je last vseh upokojencev,kar je  v veliki meri res, je stičišče vseh društev upokojencev skozi celo leto in ni malo tistih iz Štajertske,ki se razveselijo prijateljev iz Prekmurja ali  cvičkove dežele- Dolenjske.

Društvo upokojencev  Zreče organizira v aprilu in konec avgusta letovanje z organiziranim prevozom.Že tretje leto,pa smo organizirali letovanje  v februarju in konec novembra še za vse tiste,ki jim je bivanje tudi v zimskem času prijetno,ker je takrat posebno ugodna cena in tudi prevoz poravna hotel.Letos pa smo dobili dodatni termin  4. Decembra-torej prvi adventni teden do 11. Decembra.

7 avtobusov je bilo potnikov iz Prekmurja iz Celjskega konca pa seveda izjemoma eden.Članom društva upokojencev iz Zreč so se letovanja udeležili še iz sosednje Občine Slovenske Konjice,Oplotnice iz Loč,Rogaške Slatine,Žalca,Šempeter v Savinjski dolini,Tabor in Vransko.

Skupina je imela srečo z vremenom.Veliko  upokojencev  je  bilo prvič,nekaj pa se je   letovanja že udeležilo.Zanimivo je,da mnogi ne gredo na letovanje,ker so sami in nimajo partnerja ali partnerice.Mnogi mislijo,da morajo iti od doma v dvoje.Ni zadržkov,kajti ljudje se že v avtobusu spoznajo.Mnogi ne radi doplačujejo enoposteljne sobe in imajo raje nekoga v sobi.Kar nekaj je bilo tokrat takih,ki so se videli prvič,pa so postale potem že drugi dan skupnega bivanja prijateljice.Hotel je obnovljen,prijeten, z novim vodstvom in kvalitetno prehrano.Bazeni so z morsko vodo,kar starejšim ugaja.Skozi vse leto je hotel poln gostov-v poletnem času tudi drugi turisti pridejo v ta hotel,ki je letos napolnil 35 let in so se v njem skozi vse leto odvijali zanimivi programi.Mi smo tokrat organizirali  strokovni  sprehod po Kneipp-ovem vrtu  z zeliščarjem  in vrtnarjem.Obiskali pa smo tudi Trst.Ker pa je ta dan deževalo smo izkoristili streho nad glavo v ogromni trgovini,zapravili nekaj  evrov in se vrnili v Izolo-oglede pa bomo nadoknadili 1. Februarja,ko se bo zopet reklo:«odhod avtobusa v  Izolo«.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!