Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem in v gorah precej jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja.
2°C | 10°C
sobota, 17.11.2018
0°C | 8°C
nedelja, 18.11.2018
-2°C | 8°C
ponedeljek, 19.11.2018
0°C | 3°C
Opozorila
Četrtek, 15.11.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
10°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

35-letni DELFIN


NOVICE

| |
22.12.2017      10:51
A A

35-letni DELFINDeli:

Izola  je postala za mnoge naše starejše krajane-drugi dom.Za nekatere obvezno enkrat letno,nekateri pa celo dvakrat. Hotel za katerega se govori,da je last vseh upokojencev,kar je  v veliki meri res, je stičišče vseh društev upokojencev skozi celo leto in ni malo tistih iz Štajertske,ki se razveselijo prijateljev iz Prekmurja ali  cvičkove dežele- Dolenjske.

Društvo upokojencev  Zreče organizira v aprilu in konec avgusta letovanje z organiziranim prevozom.Že tretje leto,pa smo organizirali letovanje  v februarju in konec novembra še za vse tiste,ki jim je bivanje tudi v zimskem času prijetno,ker je takrat posebno ugodna cena in tudi prevoz poravna hotel.Letos pa smo dobili dodatni termin  4. Decembra-torej prvi adventni teden do 11. Decembra.

7 avtobusov je bilo potnikov iz Prekmurja iz Celjskega konca pa seveda izjemoma eden.Članom društva upokojencev iz Zreč so se letovanja udeležili še iz sosednje Občine Slovenske Konjice,Oplotnice iz Loč,Rogaške Slatine,Žalca,Šempeter v Savinjski dolini,Tabor in Vransko.

Skupina je imela srečo z vremenom.Veliko  upokojencev  je  bilo prvič,nekaj pa se je   letovanja že udeležilo.Zanimivo je,da mnogi ne gredo na letovanje,ker so sami in nimajo partnerja ali partnerice.Mnogi mislijo,da morajo iti od doma v dvoje.Ni zadržkov,kajti ljudje se že v avtobusu spoznajo.Mnogi ne radi doplačujejo enoposteljne sobe in imajo raje nekoga v sobi.Kar nekaj je bilo tokrat takih,ki so se videli prvič,pa so postale potem že drugi dan skupnega bivanja prijateljice.Hotel je obnovljen,prijeten, z novim vodstvom in kvalitetno prehrano.Bazeni so z morsko vodo,kar starejšim ugaja.Skozi vse leto je hotel poln gostov-v poletnem času tudi drugi turisti pridejo v ta hotel,ki je letos napolnil 35 let in so se v njem skozi vse leto odvijali zanimivi programi.Mi smo tokrat organizirali  strokovni  sprehod po Kneipp-ovem vrtu  z zeliščarjem  in vrtnarjem.Obiskali pa smo tudi Trst.Ker pa je ta dan deževalo smo izkoristili streho nad glavo v ogromni trgovini,zapravili nekaj  evrov in se vrnili v Izolo-oglede pa bomo nadoknadili 1. Februarja,ko se bo zopet reklo:«odhod avtobusa v  Izolo«.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!